Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Відстежуйте продуктивність та ефективність зі службою «Економія пального і охорона оточуючого середовища»

Витрати і екологічний вплив

Пальне та довкілля

Завдяки послузі «Dynafleet Пальне та Довкілля» моніторинг продуктивності вантажівок й ефективності водіїв не складає жодних проблем. Створюйте звіти з великою кількістю параметрів за лічені секунди - та дізнайтеся, чому один водій споживає більше палива, ніж інший. Швидка та точна, послуга допоможе вам визначити потенційні джерела заощаджень, щоб збільшити прибутковість та зменшити вплив на довкілля.

Хто ваш найкращий водій?

Функція оцінки паливної ефективності дозволяє відстежувати продуктивність ваших водіїв та їх вантажівок. Рейтинг по шкалі від 0 до 100 демонструє ефективність роботи водія по чотирьом ключовим параметрам: швидкісний режим, використання двигуна і коробки перемикання передач, прискорення і гальмування та простої.

Послуга «Пальне та довкілля» надає водіям можливість контролювати та покращувати техніку водіння безпосередньо під час виконання рейсу. Потенційно, це може допомогти їм зменшити рівень споживання пального на 5 %.
Volvo trucks managing dynafleet fuel environment open door sunny

ТЕНДЕНЦІЇ ТА НАВЧАННЯ

Завдяки оцінці паливної ефективності ви зможете порівнювати продуктивність водіїв у найменших подробицях. Ця інформація у комбінації з ефективним навчанням водіїв допоможе у довгостроковій перспективі здійснювати оптимальний контроль споживання пального.

Volvo trucks managing dynafleet fuel environment green truck

Розвивайте свій бізнес.

Покращення паливної ефективності сприяє зменшенню вашого "екологічного сліду". Реєстрація точних даних з обсягу викидів допоможе вам знайти та утримувати клієнтів, що піклуються про захист навколишнього середовища. Створення звітів щодо обсягів викидів не викликає жодних проблем, при чому існує можливість налаштування функції автоматичного відправлення звітів вашим клієнтам у разі необхідності. Звіти «Пальне та довкілля» доступні як для дизельних, так і для вантажівок на ЗПГ.

Dynafleet Fuel and Environment makes it easier to monitor the performance of trucks and drivers.

Інструктор з Водіння

Надавайте своїм водіям поради і допомагайте їм оптимізувати свій стиль водіння. Навіть під час руху. «Інструктор з Водіння» — це функція всередині кабіни, що невпинно здійснює аналіз під час руху вантажівки. Це безцінний та чутливий інструмент, покликаний покращити ефективність вашого бізнесу. 

Основні переваги

  • Перегляд показників споживання пального, подоланої дистанції, обсягу викидів та іншого
  • Аналіз показників ефективності використання палива кожного водія
  • Звіти надають легкозрозумілу інформацію щодо напрямків бізнесу, де у довгостроковій перспективі можна знизити витрати
  • Система попереджає про суттєві зміни у обсягах споживання палива та потенційну крадіжку палива
  • Звіти по обсягам викидів можуть бути автоматично відправлені вашим клієнтам, що піклуються про захист навколишнього середовища.
  • Звіти доступні як для дизельних, так і для вантажівок на ЗПГ.

Хочете дізнатися більше?

Наші дилери знають все про застосунок Dynafleet. Поспілкуйтеся з місцевим дилером, щоб дізнатися більше про якості та переваги послуги «Пальне та Довкілля»