Trucks

Безпека для всіх

Системи підтримки водія від Volvo Trucks

Безпека – це визначна риса, яка лежить в основі бренду Volvo Trucks. У прагненні зменшити кількість аварій до нуля ми розглядаємо питання безпеки всебічно, беручи до уваги як чинники всередині вантажівки, так і зовнішні фактори. Ми створюємо нові й оновлюємо наявні системи безпеки в своїх вантажівках, щоб захистити водіїв та інших учасників дорожнього руху. Настав час вивести безпеку на дорогах на якісно новий рівень!

Без "сліпих зон"

Вразливих учасників дорожнього руху часто буває важко помітити. Функції, які попереджують про їхню присутність, стануть у пригоді кожному водію вантажівки.

Передній індикатор наближення попереджає водія про учасників дорожнього руку, які знаходяться безпосередньо перед вантажівкою.

Попередження про відкриття дверей попереджає водія, що збоку від вантажівки знаходяться інші учасники дорожнього руху, які можуть травмуватися під час відкриття дверей кабіни.

Функція уникнення бокових зіткнень попереджає водія, якщо під час спроби повернути або змінити смугу збоку вантажівки виявлено інших учасників дорожнього руху.

7 способів підвищити безпеку

Керування автомобілем – непроста задача. Вам потрібно швидко приймати рішення та отримувати підтримку в потрібний момент. Нижче наведено вісім нових або оновлених систем підтримки, які допоможуть вивести безпеку на дорогах на новий рівень. Вони прості у використанні та адаптовані до потреб водіїв. Дізнайтеся більше.

Зробіть крок до майбутнього. Дізнайтеся більше про наші функції безпеки.

Готові вийти на новий рівень?

Місцевий дилер розкаже вам, як використати ці новини щодо безпеки на практиці.

Історії та ідеї щодо безпеки