Trucks

Пальне та довкілля

Послуга «Пальне та довкілля» у Volvo Connect полегшує відстеження продуктивності вантажівок і ефективності роботи ваших водіїв. Ви зможете миттєво створювати звіти за широким спектром параметрів, щоб дізнатися, чому один водій витрачає більше пального, ніж інший. Ця оперативна й точна послуга дає змогу визначати області для потенційних поліпшень, які допоможуть підвищити рентабельність і скоротити вплив на довкілля. 

Ключові переваги

Відстежуйте витрату пального, пройдену відстань і викиди.

Аналізуйте витрату пального кожного водія. 

Дізнайтеся, як скоротити динаміку витрати пального. 

Отримуйте оповіщення про можливу крадіжку пального.

Відстежуйте свій вплив на довкілля. 

Покращуйте та підтримуйте навички водіїв з економії пального.

Детальніше про послугу «Пальне та довкілля» нижче. Для отримання додаткових відомостей відвідайте Volvo Connect Marketplace або зверніться до місцевого дилера.

Хто ваш найкращий водій?

Оцінка ефективності використання пального миттєво дає уявлення про продуктивність ваших водіїв і споживання пального їхніми автомобілями. Бали в діапазоні від 0 до 100 показують продуктивність водія в чотирьох ключових областях: підбір швидкості, використання двигуна й коробки передач, прогнозування і гальмування, а також зупинка.

Тенденції та навчання

Оцінка ефективності використання пального дає змогу в деталях порівняти продуктивність водіїв. Ця інформація в поєднанні з ефективним навчанням водіїв допоможе згодом знизити витрату пального.

 

Дізнайтеся більше про наші курси навчання водіїв.

Послуга «Пальне та довкілля» дає водіям змогу контролювати та коригувати свою техніку водіння. Потенційно завдяки їй можна зменшити витрату пального на 5%.

Розвиток вашого бізнесу

Що менше спалюється пального, то менший вплив на довкілля. Реєстрація точних даних з обсягу викидів допоможе вам знайти та утримувати клієнтів, що піклуються про захист навколишнього середовища. Створення звітів щодо обсягів викидів не викликає жодних проблем, при чому існує можливість налаштування функції автоматичного відправлення звітів вашим клієнтам у разі необхідності. Звіти «Пальне та довкілля» доступні для вантажівок із дизельним і газовим двигуном.

Інструктор із водіння

Давайте водіям корисні поради щодо оптимізації техніки водіння. Навіть у дорозі. «Інструктор із водіння» – це доступна з кабіни функція, яка постійно аналізує рух за маршрутом. Безцінний і чутливий інструмент для підвищення рентабельності ваших перевезень.

Підключити

Готові почати роботу з Volvo Connect? Чи маєте запитання щодо послуги? Місцевий дилер допоможе вам.