Trucks

Розміщення картки компанії 

Не хвилюйтеся, що пропустите обов’язкове завантаження даних тахографа водія. З послугою «Розміщення картки компанії» цього не станеться, оскільки картка компанії розміщена на надійній апаратурі та завжди перебуває в режимі онлайн, коли це необхідно. Ваші дані та файли будуть доступні у Volvo Connect звідки та коли завгодно. 

Ключові переваги

Зберігайте картку компанії на надійній апаратурі в режимі онлайн.

Ніколи не пропускайте обов’язкові завантаження даних.

Дані у Volvo Connect будуть доступні вам 24/7. 

Детальніше про послугу «Розміщення картки компанії» нижче. Для отримання додаткових відомостей відвідайте Volvo Connect Marketplace або зверніться до дилера.

Зручний спосіб забезпечити дотримання норм

Європейське та державне законодавство встановлює жорсткі вимоги до організації часу водіння та відпочинку. Тому дані з пам’яті тахографа та карток водія треба час від часу завантажувати та зберігати відповідно до визначених вимог. Картка компанії обмежує доступ до даних, унікальних для вашої організації, і необхідна для авторизації під час завантаження.

Послуга «Робочий час водія» у Volvo Connect дає змогу віддалено завантажувати дані з карток водія та з пам’яті тахографа прямо на пристрої в офісі. «Розміщення картки компанії» – це додаткова послуга, яка дає змогу зберігати картку компанії на надійній апаратурі, щоб вона завжди була доступна для дотримання норм.

Доступ до даних звідки завгодно

Завдяки послузі «Розміщення картки компанії» ваша картка компанії завжди перебуватиме в режимі онлайн. Це необхідна передумова, щоб можна було автоматично завантажувати з неї дані дистанційно. Ваші дані та файли будуть доступні у Volvo Connect звідки та коли завгодно. Файли зберігаються у Volvo Connect протягом п’яти років і можуть бути легко експортовані або передані в стороннє програмне забезпечення для аналізу.

Технічне обслуговування не потрібне

Послуга «Розміщення картки компанії» надає доступ до файлів після щоденного завантаження без необхідності розміщення картки компанії на своєму сервері. Це зменшує обсяг ручної адміністративної роботи та гарантує максимальну безпеку даних.

Підключити

Готові почати роботу з Volvo Connect? Чи маєте запитання щодо послуги? Місцевий дилер допоможе вам.