Trucks

Робочий час водія

Використовуйте робочий час водіїв із розумом. Послуга «Робочий час водія» показує, який водій найкраще підходить для виконання нового завдання, а кому слід відпочити або навіть завершити роботу на сьогодні. Ця інформація завжди під рукою у Volvo Connect і дає змогу підвищити рентабельність без збільшення парку вантажівок. Крім того, послуга «Робочий час водія» дає змогу віддалено завантажувати дані з карток водія та з пам’яті тахографа прямо на пристрої в офісі, що спрощує дотримання вимог законодавства ЄС. 

Ключові переваги

Спрощує дотримання законодавства ЄС.

Завантажуйте дані тахографа й картки водія автоматично.

Переглядайте залишок часу руху й відпочинку.

Спрощує виставлення рахунків і нарахування зарплати.

Отримайте попередження, перш ніж станеться порушення.

Послуга «Робочий час водія» допомагає водіям дотримуватися норм.

Детальніше про послугу «Робочий час водія» нижче. Для отримання додаткових відомостей відвідайте Volvo Connect Marketplace або зверніться до дилера.

Забезпечте дотримання законодавства ЄС про час руху та періоди відпочинку

Послуга «Робочий час водія» дає змогу з легкістю забезпечити відповідність вимогам нормативів робочого часу в галузі автомобільних перевезень і законодавства ЄС щодо часу руху та періодів відпочинку. За допомогою цієї послуги водії та фахівці з планування перевезень можуть подивитися, скільки часу залишилося до обов’язкової перерви або відпочинку, а повідомлення, які вона надсилає, допоможуть запобігти порушенням.
 

Дистанційне завантаження даних тахографа

Оперативна й ефективна послуга «Робочий час водія» дає змогу завантажувати дані прямо з офісу, незалежно від місця розташування вантажного автомобіля та водія. Результат: дані завжди оновлюються вчасно. Залиште в минулому 20-хвилинні завантаження даних вручну.

 

Щоденне автоматичне дистанційне завантаження даних тахографа зменшує обсяг пов’язаної з автопарком адміністративної роботи та знижує ризики, спричинені пропуском завантаження даних.

Швидкий доступ до додатку Volvo Connect

Послуга «Робочий час водія» також доступна в додатку Volvo Connect. Завдяки цьому керівники автопарків і самі водії можуть швидко та легко реагувати на дії водіїв і дізнаватися, скільки часу залишилося до кінця робочого дня.

Просто. Зрозуміло. І в повній відповідності до норм

Правила щодо робочого часу водія, години роботи, керування часом відпочинку тощо. Послуга «Робочий час водія» дає змогу контролювати всі дії водія, відображаючи ключові показники на екрані, а також указуючи їх у звітах щодо дій водіїв. Допоміжна функція «Робочий час водія» допомагає водієві дотримуватися норм щодо тривалості роботи та відпочинку.

Підключити

Готові почати роботу з Volvo Connect? Чи маєте запитання щодо послуги? Місцевий дилер допоможе вам.