Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×

ОСОБЛИВОСТІ VOLVO FL

Компактна. Легко керується. А відтепер доступна з приводом на чотири колеса. Дізнайтеся, що робить Volvo FL ідеальною вантажівкою для виконання міських перевезень. Впевнено почуває себе на будь-якій поверхні.

Volvo FL – I-Sync, заощадження пального

I-Sync

Дізнайтеся, як автоматична шестиступінчаста трансмісія I-Sync дозволяє спростити водіння Volvo FL у міських умовах, скоротити споживання пального та витрати на технічне обслуговування.

Дізнатися більше

Volvo FL – Місця для зберігання речей, місце для всього

Місця для зберігання речей

Ви побачите, що місця у кабіні Volvo FL вистачить на все. А якщо вам потрібно більше простору для зберігання речей – все у ваших руках. Завдяки додатковим відділенням все необхідне буде у вас під рукою.

Дізнатися більше

Volvo FL 4x4

Volvo FL 4x4

Завдяки кращому зчепленню і більшому дорожньому просвіту Volvo FL 4x4 почуватиме себе впевнено на будь-якій дорозі та за будь-яких умов. Всі ці якості роблять Volvo FL ідеальним інструментом для широкого спектра застосувань.

Дізнатися більше

Volvo FL – Вхід, простий крок угору

Вхідна сходинка

Дізнайтеся, чому кожна деталь входу Volvo FL розроблена, аби зробити вхід та вихід з кабіни якомога простішим та безпечнішим. Аби ваш робочий день пройшов без зайвих зусиль.

Дізнатися більше

Volvo FL – Потужні фари

Фари

Дізнайтеся, як ультрасучасні фари вантажівки Volvo FL забезпечують чудовий огляд дороги. І чому світлодіодні фари V-подібної форми гарантують прекрасну видимість вашої вантажівки для інших водіїв.

Дізнатися більше

Volvo FL – Механізми відбору потужності

Механізми відбору потужності

Знайдіть для себе силовий привід. Наші різнофункціональні механізми відбору потужності (МВП) забезпечують обладнання з завантаження вантажу, наприклад, системи охолодження або малий кран, руховою енергією, що дозволяє покращити ефективність та знизити витрати.

Дізнатися більше

Volvo FL — Безпечна кабіна

Безпечна кабіна

Відчувайте себе у безпеці, пересуваючись містом. Випробування на зіткнення. Випробування на удар. Випробування на ударне прискорення на голову. Volvo FL пройшла їх усі. Дізнайтеся про засоби безпеки, які допоможуть врятувати вам життя.

Дізнатися більше

Придивіться ближче до Volvo FL

Ознайомтеся з кожною особливістю вантажівки Volvo FL. Після цього зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та побачте вантажівку у справі.