Trucks

Volvo FH — Неперевершений досвід дальніх перевезень

Для життя в дорозі вам потрібна вантажівка, яка забезпечувала вам безпеку та комфорт на найдовших маршрутах. Volvo FH — це еталон дальніх перевезень, який оптимізує ваш час роботи та економію палива, а також пропонує чудове середовище для водія. Простіше кажучи, модель Volvo FH краща, ніж будь-коли.

Максимальний дохід

Використовуйте пальне максимально ефективно

Потужність з урахуванням ваших задач

Усе про силові лінії Volvo FH

Наступний крок еволюції

Постійно мінлива константа дальніх перевезень

Volvo FH у фактах і цифрах

Потужність двигуна: 420–540 к. с.
П'ять розмірів кабіни
Дизель, біодизель, ГРО, ЗПГ та електрика
Тягач або кузовна вантажівка
Детальна інформація в технічних характеристиках

Налаштовані під вашу продуктивність

Шасі, створене для ваших робочих потреб

Широкий ряд послуг

Отримайте ще більше від своєї роботи

Варіанти кабіни Volvo FH

Ключові особливості Volvo FH

Що кажуть люди про Volvo FH?

«Ми придбали перші вантажівки Volvo на початку восьмидесятих — дві вантажівки Volvo, які я водив сам. Ми обрали Volvo через їх високу якість і дуже задоволені продуктивністю вантажівок. Зараз Volvo є частиною нашої традиції.

Послуги, які підтримують ваш бізнес

Аксесуари для вашої вантажівки

Зробіть її своєю

Часті питання про Volvo FH

Більшість наших клієнтів, які займаються дальніми перевезеннями, обирають Volvo FH. Але ця вантажівка також популярна в перевезеннях для лісозаготівлі і в будівельних перевезеннях. Volvo FH — чудовий вибір для складних завдань, де вам потрібен сильний силовий агрегат і простора та зручна кабіна.

Якщо бажаєте, можете придбати Volvo FH з витривалою тандемною ведучою задньою віссю. Вона забезпечує чудове поєднання вантажопідйомності, тягового зусилля та паливної економічності — особливо з підйомним тандемним мостом. З ним ви проїдете вдосталь у жорстких умовах. Однак якщо вам справді потрібен ведучий передній міст, радимо придивитися до Volvo FMX.

Це залежить від того, наскільки ви високі. Наша кабіна Globetrotter пропонує максимальну висоту в повний зріст 205 см, але якщо ви надаєте пріоритет простору, вам слід обрати кабіну Globetrotter XL або Globetrotter XXL. Вони обидві пропонують висоту в повний зріст 220 см. Остання пропонує ширше ліжко і є нашим найбільш просторим вибором.

Комфортна. У вас буде багато місця, зручне ліжко та приємний клімат незалежно від зовнішньої температури. Навіть якщо ви користуєтеся великою кількістю енергоспоживаючого обладнання, не потрібно турбуватися про стан акумулятора вранці, оскільки ви можете придбати свій Volvo FH із системою здвоєних батарей та окремими ланцюгами для функцій життєзабезпечення та двигуна.

Так, може! Всі наші двигуни D13 можуть працювати на ГРО, а деякі з них працюють на біодизелі. Крім цього, ми пропонуємо два двигуни, які можуть працювати на зрідженому природному газі або біогазі (ЗПГ), що значно зменшить ваш екологічний вплив.

ОЗНАЙОМТЕСЯ З VOLVO FH У СВОГО ДИЛЕРА

Маєте запитання? Хочете поговорити з ким-небудь про вашу майбутню вантажівку? Або готові оновитися до нового Volvo FH?