Trucks

Volvo FE CNG 

Потужність і продуктивність із нижчим рівнем викидів. Модель Volvo FE CNG із газовим двигуном ідеально підходить для вивезення відходів, доставки вантажів та інших транспортних завдань.

Простота експлуатації

Зовні модель Volvo FE CNG не відрізняється від звичайного Volvo FE, але її оснащено газовим двигуном, який працює виключно на стисненому природному газі або біогазі. Він має потужність у 320 к.с. і крутний момент 1356 Н·м. Вантажівка оснащена автоматичною трансмісією. Версія Volvo FE CNG не відстає від звичайного Volvo FE з дизельним двигуном у продуктивності та простоті керування.

Менший рівень викидів

Під час згоряння природного газу та біогазу не виділяється жодних запахів і викидається дуже мала кількість шкідливих речовин. Робота на біогазі означає скорочення викидів CO₂ від бака до колеса на 100%. У вихлопних газах так мало частинок, що для їх обробки достатньо триступінчастого каталізатора.

Надійне рішення

У двигуні використовується технологія імпульсного запалювання, а для контролю викидів потрібен лише триступінчастий каталізатор, без технологій SCR, EGR або Adblue. На вибір доступні газові баки 2 × 4 або 2 × 3, які встановлюються обабіч шасі. Запас ходу сягає 400 км під час доставки легких вантажів і 250 км під час вивезення відходів.

Багато міст у всьому світі шукають альтернативу вантажівкам, які працюють на дизельному паливі. Часто використання відновлювальних видів палива — обов'язкова умова для успішного підписання контракту, особливо якщо це стосується сфери вивозу сміття. Тепер із появою Volvo FE CNG ми можемо запропонувати компаніям, які займаються перевезеннями в умовах міста, вантажівку, що чинить набагато менший вплив на довкілля.

Поєднайте кабіну з низьким входом

Поєднайте силовий агрегат із низьким рівнем викидів і кабіну з низьким входом, яка підвищує безпеку в міських умовах і полегшує роботу водія.

Виникли питання?

У місцевих дилерів Volvo Trucks є відповідь. Напишіть їм або зателефонуйте.