Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Нова Volvo FE CNG

Наш рух до нульового рівню викидів

Volvo FE CNG

Потужна. Продуктивна. Екологічно чиста. Volvo FE з газовим двигуном — ідеальне рішення для вивозу сміття та виконання міських перевезень. 

Чудове рішення для вивозу сміття та виконання міських перевезень

З газовим двигуном

Ззовні вантажівка виглядає як звичайна Volvo FE. Але під кабіною нового Volvo FE CNG криється двигун Євро 6, який працює виключно на стисненому природному газі або на стисненому біогазі. Він використовує технологію свічки запалювання та має потужність у 320 к.с. і крутний момент 1356 Н·м.

Вантажівка оснащена автоматичною трансмісією. А отже її продуктивність та ходові якості нічим не поступаються звичайній Volvo FE. В той же час вантажівка чудово підходить для виконання перевезень на короткі відстані з великою кількістю зупинок — наприклад, для вивозу сміття або здійснення міських перевезень.

Багато міст у всьому світі шукають альтернативу вантажівкам, які працюють на дизельному паливі. Часто використання відновлювальних видів палива — обов'язкова умова для успішного підписання контракту, особливо якщо це стосується сфери вивозу сміття. З появою Volvo FE CNG ми можемо запропонувати компаніям, які займаються перевезеннями в умовах міста, вантажівку, що чинить набагато менший вплив на оточуюче середовище.
Поєднайте кабіну з низьким входом

Поєднайте кабіну з низьким входом

Поєднайте двигун із низьким рівнем викидів з кабіною з низьким входом та зручним доступом, яка покращує безпеку в місті та полегшує роботу водіям.

Менший рівень викидів

Метановий газ при згорянні не має запаху. При цьому виділяється дуже мала кількість шкідливих речовин. Якщо метан був отриманий з біогазу, тобто з органічних матеріалів, рівень викидів двоокису вуглецю скорочуються на 100%* у порівнянні з дизельними вантажівками.

Фактично в ньому настільки незначна кількість твердих часток, що достатньо лише потрійного каталізатора. Сажовий фільтр не потрібен. Не потрібна й рідина AdBlue

* Цей показник стосується викидів, які утворюються під час руху вантажівки (так званих «від бака до колеса»)

Зменшіть свій екологічний слід
Двигун FE CNG згідно стандарту Euro6

Надійне, продуктивне рішення

У двигуні використовується технологія імпульсного запалення, а для контролю викидів потрібен лише вертикальний або горизонтальний триступінчастий каталізатор. Ефективне та надійне рішення.

Вантажівка FE CNG може оснащуватися газовими баками 2x4 або 2x3. Баки для стисненого природного газу встановлюється по обидва боки шасі. Робочий діапазон за оптимальних умов їзди складає 400 км при перевезенні легких вантажів і до 250 км при зборі важких відходів.

На додаток до абсолютно нового газового двигуна, Volvo FE CNG обладнана повністю автоматичною коробкою передач. В результаті показники продуктивності та ефективності вантажівки нічим не поступаються звичайній Volvo FE.

Метановий газ — це паливо, що в довгостроковій перспективі стане стійкою альтернативою дизельному пальному. Сьогодні розробка норм та створення правильних умов для позитивного розвитку цього напряму залежить від різних сил, представлених у суспільстві.

Спробуйте самі

Місцевий дилер Volvo Trucks готовий розповісти вам про всі функції та переваги Volvo FE CNG.