Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Дім Volvo Connect

Ласкаво просимо додому

Volvo Connect 

Полегшує вашу повсякденну роботу

Відтепер ви можете пов'язувати важливі аспекти свого бізнесу між собою недоступними раніше способами незалежно від того, чи ви є водієм власної вантажівки або управляючим автопарком. Все разом. Під одним обліковим записом, в єдиному інтерфейсі. Volvo Connect — це новий інтерфейс для ваших цифрових послуг. Сприймайте його як свій цифровий дім для більш прибуткових транспортних операцій.

Робота з Volvo Connect на портативному комп'ютері

Все насправді важливе — в єдиному інтерфейсі

Ваші вантажівки, завдання і навіть аналітика — все в єдиному цифровому інтерфейсі. Зводячи ваш бізнес воєдино, Volvo Connect допомагає економити час, уникати зайвих клопотів і досягти більш чіткого розуміння насправді важливих аспектів. Допомагає готуватися, планувати та невпинно вдосконалюватися. Завдяки цьому ви можете досягти нових показників у часі безвідмовної роботи, ефективності та продуктивності.

Assets image Volvo Connect

Турбота про вашу колекцію

Забезпечте контроль і спокій, знаючи, що ваші вантажівки перебувають у гарному стані і готові до роботи.

Activities image Volvo Connect

Вдосконалення ваших дій

Отримуйте інформацію, яка надасть вам упевненості й забезпечить лідуючу позицію у вашій галузі.

Insights image Volvo Connect

Більша обізнаність. Більш ефективна робота

Володійте загальною картиною в усіх подробицях для більш злагодженої, координованої та продуктивної діяльності.

Підтримка всієї вашої діяльності

Відкрийте світ послуг і функцій завдяки нашим новітнім цифровим інструментам. Дізнайтеся, що доступно вже зараз. І це лише початок.

Layers Volvo Connect

Створений для спрощення

Volvo Connect чіткий та інтуїтивно зрозумілий сервіс з легкою навігацією. Отримайте огляд найважливішої для вас інформації та послуг одразу після входу. Ви можете легко отримувати доступ і користуватися Volvo Connect з будь-якого смарт-пристрою з будь-яким розміром екрану.

 

Рівні функціональності

Додавання даних і функцій рівнями полегшує процес прийняття рішення та підвищує ефективність.

Marketplace Volvo Connect

Ваш торговий майданчик

Завдяки легкому доступу з панелі управління Volvo Connect, Marketplace представляє цифрові послуги як від Volvo Trucks, так і від обраних партнерів. З часом ви зможете замовляти й активувати послуги від ще більшого ряду партнерів безпосередньо тут.

 

Портал для розробників

Портал для розробників забезпечить невпинне вдосконалення Volvo Connect у міру нашого руху в майбутнє. Залучення та застосування нових, інноваційних послуг, розроблених обраними компетентними партнерами.

Devices Volvo Connect

Починати роботу просто.

Volvo Connect доступний безкоштовно. Але різниця полягає в тому, наскільки масштабно і ефективно ви використовуєте його. Ви підписуєтеся лише на корисні для вас послуги і цим підвищуєте ефективність своєї діяльності. За більш детальною інформацією звертайтеся до свого дилера Volvo.

 

Власникам змішаних автопарків

Volvo Connect також підтримує інтеграцію даних з інших систем та дозволяє використовувати дані, отримані від транспортних засобів, незалежно від їх марки.

Man beside truck Volvo Connect

Зростає разом з вами

Розвивайте свій бізнес завдяки динамічному інтерфейсу, який зростає разом з вами. Сьогодні Volvo Connect надає вам важливі послуги, які допомагають вам вести бізнес більш ефективно і розвивати його. І це лише початок. В перспективі на вас очікують цифрові послуги, завдяки яким ви зможете утримувати свій бізнес на лідуючій позиції.

МИ РОБИМО ЦЕ ДЛЯ ВАС

Найкращий спосіб дізнатися, що таке Volvo Connect, це спробувати самому. За більш детальною інформацією звертайтеся до свого дилера.