Trucks

Зберігайте свій Volvo як Volvo завдяки відновленим деталям

Volvo Reman

Впевненість у надійній роботі завдяки оригінальним запчастинам Volvo, але за зниженою ціною та з менш шкідливим впливом на навколишнє середовище.

Надійні. Міцні. Доступні.

Будь-яка продукція Volvo має відповідати високому стандарту якості, якого очікують від нас клієнти. Кожна деталь. Не меншого можна очікувати і від Volvo Reman. Адже це оригінальні запчастини Volvo, які були відремонтовані до початкового стану та вирізняються дуже вигідною ціною. Власне, стандарти якості для відновлених запчастин нічим не відрізняються від стандартів для повністю нових запчастин. До того ж на них розповсюджуються ті самі гарантійні умови.

Особливості та переваги

  • Вигідніше, ніж нові деталі
  • Завжди у відповідності останнім технічним специфікаціям
  • Ті самі гарантійні умови, що й на оригінальні запчастини Volvo
  • Порівняно з ремонтом, на відвідування майстерні потрібно менше часу
  • Така сама висока якість і продуктивність, як і у нової деталі
  • Зменшення негативного впливу на довкілля

Подивіться, як повернені стрижні перетворюються на деталі Volvo Reman

Подивіться, як у процесі відновлення поверненим стрижням дається нове життя у формі деталей Volvo Reman. 

Правильний вибір для збереження навколишнього середовища

У порівнянні з виготовленням нових деталей, на переробку зношених деталей витрачається до 85% менше матеріалу та до 80% менше енергії. Саме тому обравши Volvo Reman, ви робите правильний вибір не тільки для своєї вантажівки, але й для навколишнього середовища.

Необхідні Вам запчастини

Наша лінійка запчастин Volvo Reman — одна з найбільших у порівнянні з іншими виробниками. Ви зможете знайти все, починаючи від насосів-форсунок, блоків управління і зчеплення та закінчуючи двигунами, коробками передач, турбокомпресорами та дизельним сажовим фільтром (DPF) — високої якості та за приємною ціною.

Випробувано. Та перевірено.

Контроль якості починається з моменту повернення зношеної деталі. Спочатку ми розбираємо, очищаємо та ретельно перевіряємо всі компоненти. Підшипники, ущільнювачі, щітки тощо замінюють на повністю нові оригінальні деталі Volvo. Компоненти проходять обробку відповідно до технічних вимог та оновлюються згідно останніх наявних специфікацій. Перш ніж деталі Volvo Reman залишать завод, вони проходять повторне випробування. Нарешті, деталі встановлюють фахівці Volvo у сервісних центрах Volvo.

Зв‘яжіться зі своїм дилером

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks допоможе з вирішенням будь-якого питання — від пошуку правильної запчастини до ремонту або обслуговування вашого вантажного автомобіля. Зателефонуйте нам — або ще краще завітайте до нас.