Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Надійні. Міцні. Доступні.

Надійні. Міцні. Доступні.

Volvo Reman

Впевненість у надійній роботі завдяки оригінальним запчастинам Volvo, але за зниженою ціною та з менш шкідливим впливом на навколишнє середовище.

Гарантована якість

Будь-яка продукція Volvo має відповідати високому стандарту якості, якого очікують від нас клієнти. Кожна деталь. Не меншого можна очікувати і від Volvo Reman. Адже це оригінальні запчастини Volvo, які були відремонтовані до початкового стану та вирізняються дуже вигідною ціною. Фактично, їхня якість нічим не гірша від абсолютно нової деталі. До того ж на них розповсюджуються ті самі гарантійні умови.

Правильний вибір для збереження навколишнього середовища

Правильний вибір для збереження навколишнього середовища

У порівнянні з виготовленням нових деталей, на відновлення зношених деталей використовується до 85 % менше матеріалу та до 80 % менше енергії. Саме тому обравши Volvo Reman, ви робите правильний вибір не тільки для своєї вантажівки, але й для навколишнього середовища.

Необхідні вам запчастини

Необхідні вам запчастини

Наша лінійка запчастин Volvo Reman — одна з найбільших у порівнянні з іншими виробниками. Ви зможете знайти все, починаючи від насосів-форсунок, блоків управління і зчеплення та закінчуючи двигунами, коробками передач, турбокомпресорами та дизельним сажовим фільтром (DPF) — високої якості та за приємною ціною.

Випробувано. Та перевірено.

Випробувано. Та перевірено.

Контроль якості починається з моменту повернення зношеної деталі. Спочатку ми розбираємо, очищаємо та ретельно перевіряємо всі компоненти. Підшипники, ущільнювачі, щітки тощо замінюють на повністю нові оригінальні деталі Volvo. Компоненти проходять обробку відповідно до технічних вимог та оновлюються згідно останніх наявних специфікацій. Перш ніж деталі Volvo Reman залишать завод, вони проходять повторне випробування. Нарешті, деталі встановлюють фахівці Volvo у сервісних центрах Volvo.

Зв‘яжіться зі своїм дилером

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks допоможе з вирішенням будь-якого питання — від пошуку правильної запчастини до ремонту або обслуговування вашого вантажного автомобіля. Зателефонуйте нам — або ще краще завітайте до нас.