Trucks

Дізнайтеся більше про наші рішення для цього сегменту у відповідній інтерактивній брошурі 

Коли всі цифри на максимумі

Великовантажний транспорт

Прийняття найважчих завдань означає, що вам потрібно вийти за рамки звичайного та робити те, що ніхто інший не може. Ви експерт у своїй галузі, і перед вами стоять унікальні задачі. Наші рішення дадуть вам змогу тримати все під своїм контролем, як повільно рушаючи, так і мандруючи швидко. У вас є справжня можливість придбати автомобіль, який дає змогу рушати з місця з неймовірною комбінованою вагою до 325 тонн. 

Volvo FH16

Неймовірна сила та комфорт

 

Основна інформація про продукт

Потужність: 550–750 к.с.

Просторі та зручні кабіни п'яти розмірів. Оптимізовано для перевезень на далекі відстані. Гнучке шасі для установки надбудов.

 

Види палива

Дизель, ГРО.

 

Головні особливості

I-Shift з тихохідними передачами. I-Shift для важких умов експлуатації. Багатоступінчаста передача заднього ходу. Двигун потужність 750 к.с. Велика повна вага автопоїзда, 325 тонн.

Volvo FH

Відмінний комфорт та ефективність

 

Основна інформація про продукт

Потужність: 420–540 к.с.

Просторі та зручні кабіни п'яти розмірів. Оптимізовано для перевезень на далекі відстані.

Гнучке шасі для установки надбудов.

 

Види палива

Дизель, ЗПГ, біодизель, ГРО.

 

Головні особливості

Динамічне кермування від Volvo з особистими налаштуваннями та системою підтримки курсової стійкості. I-Shift з тихохідними передачами. Багатоступінчаста передача заднього ходу. Тандемний підйомний міст Потужний бампер.

Функції Volvo Trucks для вашої роботи

Дізнайтеся про рішення, покликані спростити вам життя та ще більше покращити роботу.

I-Shift з ультраповільними низькими передачами 
Отримайте чудову здатність рушати із комбінованою вагою до 325 тонн — та забезпечте повний контроль над своєю потужністю на дуже низьких швидкостях. І вам не доведеться жертвувати ані паливною економічністю, ані здатністю рушати. 

До 750 кінських сил — приборкані з легкістю 
З Volvo ви завжди матимете необхідну потужність у себе під рукою. За кермом Volvo FH16 ви матимете до 750 к.с. потужності і 3550 Н·м крутного моменту. 

38-тонна задня вісь 
Витривале рішення, яке підвищує вашу вантажопідйомність. Наш великовантажний візок може з легкістю витримувати до 38 тонн.

Навантаження на міст і керування тяговим зусиллям 
Інтерфейс водія дає змогу точно контролювати навантаження на кожний міст та всі диференціали. Просто оберніть ручку за годинниковою стрілкою, щоб збільшити тягове зусилля.

Безпечний рух вниз по схилу з гальмівною функцією Stretch Brake 
Рух повністю завантаженої вантажівки з причепом униз схилом. Гальмівна функція Stretch Brake підключає колісні гальма на причепі, щоб випрямити вантажівку з причепом та уникнути складення навпіл. 

Міцний перед 
Створений для найскладнішої місцевості в світі, міцний перед із посиленим бампером і захисною пластиною захищає життєво важливі частини, наприклад фари та компоненти двигуна. Каміння та гравій не зупинять ваш рух. 

Оглядовість
Велика площа вікон та добре продумані дзеркала сприяють відмінній оглядовості. Крім цього, ви можете встановити до восьми камер, зображення з яких виводиться на боковий дисплей. Усе буде під вашим контролем.

Буксирувальна штанга
Штовхайте або тягніть надважкі вантажі за допомогою буксирувальної штанги, вбудованої спереду. Ідеально підходить для з'єднання двох або більше вантажівок в одну зчіпку.

Гальмівна здатність для будь-яких потреб
Наші допоміжні гальма дають вам контроль у будь-яких ситуаціях. Ретардер пропонує стабільну потужність на високих швидкостях. А в поєднанні з I-Shift із понижуючими передачами моторне гальмо Volvo задовольняє ваші потреби навіть на дуже низьких швидкостях.

Система динамічного управління від Volvo відповідно до ваших уподобань 
Бажаєте отримати оптимальну стабільність і контроль на всіх швидкостях, з меншим навантаженням на плечі навіть при перевезенні неймовірно важких вантажів? Придивіться до системи динамічного управління від Volvo. 

Просторі кабіни
Усі наші кабіни забезпечують достатньо місця для вас та речей, які вам потрібні. Маючи до 220 см внутрішньої висоти в повний зріст, кабіна Globetrotter XL пропонує чудовий комфорт для життя в дорозі. А якщо цього недостатньо, є ще більш просторий вибір — його називають Globetrotter XXL. 

Volvo Gold Contract 
Найкращий спосіб гарантувати безперебійну роботу — це Volvo Gold Contract, який включає в себе все профілактичне обслуговування і ремонт вантажівок за фіксованою щомісячною платою. Ваша вантажівка також дистанційно спілкується з сервісною станцією, щоб зробити ваші відвідування максимально ефективними. Ваша вантажівка утримується в найкращій формі, і ви маєте повний контроль над своїми витратами. Якщо ваш пробіг змінюється, підпишіться на Flexi-Gold Contract, який пропонує таке саме покриття, але за плату, адаптовану до ритму вашого бізнесу.

Посилання на клієнта

За цих умов я дуже радий можливості покластися на систему кермування вантажівки та систему автоматичного перемикання передач. Це вселяє в мене спокій та дозволяє зосередитися на дорозі без зайвого хвилювання.

У важкий бізнес?

Поговоріть зі своїм місцевим дилером Volvo Trucks, щоб знайти найкраще рішення для вашого транспортного бізнесу.