Trucks

Дізнайтеся більше про наші рішення для цього сегменту у відповідній інтерактивній брошурі

Найсильніша ланка в міський мережі постачань

ТРАНСПОРТНІ РІШЕННЯ ДЛЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Коли потрібно з'єднати регіональні логістичні центри, на кону стоїть дуже багато. Терміни доставки, ваша репутація та репутація ваших клієнтів, контракти та майбутні завдання. Ми надаємо інструменти, які допоможуть вам задовольнити особливим вимогам і виконати свої обіцянки. Інструменти, які сприятимуть ефективності, точності та передбачуваності як щодо термінів доставки, так і витрат.

Функції Volvo Trucks для вашої роботи

Дізнайтеся про рішення, покликані спростити вам життя та ще більше покращити роботу.

Оглядовість
Чудова оглядовість завдяки великій площі вікон та добре продуманим дзеркалам. Ви можете встановити до восьми камер — одна із яких є кутовою камерою на стороні пасажира, розміщеною в дзеркалі заднього виду.


Система динамічного управління від Volvo відповідно до ваших уподобань
Бажаєте отримати оптимальну стабільність і контроль на всіх швидкостях, з меншим навантаженням на плечі? Придивіться до системи динамічного управління від Volvo.

На додаток до ваших даних
Volvo Connect — це веб-інтерфейс для ваших цифрових послуг, ваш цифровий дім для більш прибуткових перевезень. Завдяки ньому ви можете досягти нових показників у часі безвідмовної роботи, ефективності та продуктивності.

Подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch
Подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch забезпечує по-справжньому плавне та динамічне прискорення. І перемикає передачі за долю секунди. 

Оптимізація з I-See
I-See використовує дані про топографію для оптимізації швидкості та перемикання передач на ваших маршрутах для економії палива. 

Вантажівки з газовим двигуном
Наші вантажівки з газовим двигуном працюють на ЗПГ (зрідженому природному газі), що миттєво знижує рівень ваших викидів CO2 без зменшення ефективності та продуктивності. Також вони мають потенціал до значного зниження ваших витрат на пальне.

Комфортні кабіни
Усі наші кабіни забезпечують високий рівень комфорту, низький рівень шуму та пропонують багато місця. Для вас і речей, які вам потрібні.

Volvo Gold Contract
Найкращий спосіб гарантувати безперебійну роботу — це Volvo Gold Contract, який включає в себе все профілактичне обслуговування і ремонт вантажівок за фіксованою щомісячною платою. Ваша вантажівка також дистанційно спілкується з сервісною станцією, щоб зробити ваші відвідування максимально ефективними. Ваша вантажівка утримується в найкращій формі, і ви маєте повний контроль над своїми витратами. Якщо ваш пробіг змінюється, підпишіться на Flexi-Gold Contract, який пропонує таке саме покриття, але за плату, адаптовану до ритму вашого бізнесу.

Ваша вантажівка чекає

Поговоріть зі своїм місцевим дилером Volvo Trucks, щоб знайти найкраще рішення для вашого бізнесу перевезень на середні відстані.