Trucks

Дізнайтеся більше про наші рішення для цього сегменту у відповідній інтерактивній брошурі

Суворі умови потребують суворого обладнання

Транспорт для шахт і кар'єрів

Круті градієнти, падіння, різкі повороти та тісні простори з вантажівкою, завантаженою по-максимуму — все це вимагає максимальної концентрації та контролю з вашого боку. Ми готові допомогти вам підтримувати виробничий потік навіть за дуже складних умов.

Функції Volvo Trucks для вашої роботи

Дізнайтеся про рішення, покликані спростити вам життя та ще більше покращити роботу.

38-тонний візок
Шукаєте витривале рішення, щоб максимально збільшити свою продуктивність завдяки здатності перевозити більше вантажу?

Міцний перед
Створений для жорсткої експлуатації на складному рельєфі.

I-Shift із понижуючими передачами
Чудова здатність рушати навіть при повній завантаженості — та надійний і повний контроль над своєю потужністю на дуже низьких швидкостях.

П'ятивісні вантажівки із заводу
На нашому заводі ми ставимо на ваші вантажівки Volvo до п'яти мостів по формулі 10x4 або 10x6, щоб вони могли приймати велике корисне навантаження навіть без причепа.

Тягове зусилля за першої необхідності
Візьміть під контроль своє тягове зусилля і свою продуктивність. Блокувальниками диференціалів легко управляти через простий у користуванні інтерфейс. А якщо у нашої вантажівки є ведучий передній міст, вона автоматично підключається, коли вам потрібно. І відключається, коли в цьому немає необхідності.

Система динамічного управління від Volvo відповідно до ваших уподобань
Шукаєте відмінну маневреність у поєднанні з меншим навантаженням на плечі? Придивіться до системи динамічного управління від Volvo.

Кабіни для підземних рудників
Наші низькі денні та низькі спальні кабіни — це ідеальний варіант для роботи під землею, де висота обмежена. Ви навіть можете захистити свої кабіни від падаючих об'єктів. І сталевий люк на даху замість скляного даху.

Планування обслуговування від Volvo
Поломки та негайна потреба у ремонті коштують вам прибутку та зменшують експлуатаційну готовність. Профілактичне обслуговування та завчасний сервісний огляд допомагають заощадити кошти. Отже, планування виправдовує себе. І гарна новина в тому, що ми робимо це для вас. Послуга планування обслуговування від Volvo спеціально створена для вашої вантажівки та бізнесу. Ваш час безперебійної роботи оптимізований, і це також абсолютно безкоштовно.

Посилання на клієнта

Ми ніколи не знаємо, що чекає нас попереду. Земля рухається, тому те, що здається зараз одним, може іншої миті швидко змінитися

Підкорюєте нову вершину?

Поговоріть зі своїм місцевим дилером Volvo Trucks, щоб знайти найкраще рішення для вашого бізнесу, пов'язаного з транспортом для шахт і кар'єрів.