Trucks

Дізнайтеся більше про наші рішення для цього сегменту у відповідній інтерактивній брошурі

З'єднуємо регіони та країни

ТРАНСПОРТНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ДАЛЬНІХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Ви не з чуток знаєте про далекі відстані. Як би далеко ваше завдання не завело вас — ви готові дотримати свою обіцянку. І допомогти іншим дотримати їхні. Ми розуміємо, що все має працювати і що вам потрібно максимально ефективно використовувати кожну краплю пального. І ми готові допомогти вам долати довгі відстані без жодних проблем.

Функції Volvo Trucks для вашої роботи

Дізнайтеся про рішення, покликані спростити вам життя та ще більше покращити роботу.

Економія пального з I-Save
Долайте пагорби та схили на вищій передачі — економлячи пальне, не втрачаючи швидкості та забезпечуючи більш плавний рух.

Оптимізація з I-See
I-See використовує дані про топографію для оптимізації швидкості та перемикання передач на ваших маршрутах для економії палива.

Безпечний рух вниз по схилу з гальмівною функцією Stretch Brake 
Рух повністю завантаженої вантажівки з причепом униз схилом. Гальмівна функція Stretch Brake підключає колісні гальма на причепі, щоб випрямити вантажівку з причепом та уникнути складення навпіл.

Dynafleet Пальне та довкілля 
Завдяки послугам для управління автопарком моніторинг продуктивності вантажівок й ефективності водіїв не складає жодних проблем. Цей швидкий і точний сервіс допомагає визначити потенційні напрямки для заощаджень.

Система динамічного управління від Volvo відповідно до ваших уподобань
Бажаєте отримати оптимальну стабільність і контроль на всіх швидкостях, з меншим навантаженням на плечі? Або потребуєте допомоги, щоб уникнути заносів і ненавмисних змін смуги руху? Придивіться до системи динамічного управління від Volvo.

Здвоєна система акумуляторних батарей
Придбайте акумуляторну систему, яка забезпечує високий рівень комфорту життя на борту без ризику ускладнення запуску двигуна наступного ранку.

Робота на газу
Наші вантажівки з газовим двигуном працюють на ЗПГ (зрідженому природному газі), що миттєво знижує рівень ваших викидів CO2 без шкоди для продуктивності. Також вони мають потенціал до зниження ваших витрат на пальне.

Кабіни Globetrotter — це цілий всесвіт
Ми створили концепцію кабіни Globetrotter десятиліття тому, щоб зробити життя на дорозі більш комфортним та безпечним. З 220 см внутрішньої висоти в повний зріст, комфортними спальними принадами і безліччю розумно організованих місць для зберігання всіх ваших речей, потрібних для життя в дорозі.

Подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch
Подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch забезпечує постійний потік потужності, який повністю змінить ваш стиль водіння — та покращить вашу ефективність. 

Посилання на клієнта

Оскільки ми часто їдемо гірськими дорогами, нам потрібні вантажівки, які вирізняються продуктивністю та одночасно низьким рівнем споживання пального

Готовий зробити все можливе

Поговоріть зі своїм місцевим дилером Volvo Trucks, щоб знайти найкраще рішення для вашого бізнесу перевезень на далекі відстані.