Trucks

Дізнайтеся більше про наші рішення для цього сегменту у відповідній інтерактивній брошурі

Убезпечення міжнародних маршрутів постачання

Контейнерні перевезення

Збір та доставка контейнерів у порти та інші пункти стикування означає, що ви готові стати наступною ланкою у глобальній мережі постачань. І вам знадобляться правильні інструменти для ефективної роботи на кожному етапі. Ми пропонуємо вам рішення, які полегшують маневрування, кабіни із чудовою видимістю та комфортом — та силові агрегати, які допоможуть вам максимально використати кожну краплю палива. 

Volvo FM

Просторі кабіни з простим входом

 

Основна інформація про продукт

Потужність: 330–500 к.с.

Безпечні та зручні кабіни шести розмірів. Оптимізовано для легкого шасі та ефективності. Гнучке шасі для установки надбудов.

 

Види палива

Дизель, ЗПГ, біодизель, ГРО.

 

Головні особливості

I-Shift. Динамічне управління від Volvo Dynamic Steering. Оглядовість. Гнучке шасі.

Volvo FH

Відмінний комфорт

 

Основна інформація про продукт

Потужність: 420–540 к.с.

Просторі та зручні кабіни п'яти розмірів. Оптимізовано для перевезень на далекі відстані. Гнучке шасі для установки надбудов.

 

Види палива

Дизель, ЗПГ, біодизель, ГРО.

Головні особливості

I-Shift. Динамічне управління від Volvo Dynamic Steering. Гнучке шасі.

Функції Volvo Trucks для вашої роботи

Дізнайтеся про рішення, покликані спростити вам життя та ще більше покращити роботу.

Оглядовість
Чудова оглядовість завдяки великій площі вікон та добре продуманим дзеркалам. Ви можете встановити до восьми камер — одна із яких є кутовою камерою на стороні пасажира, розміщеною в дзеркалі заднього виду.

Dynafleet Пальне та довкілля 
Завдяки послугам для управління автопарком моніторинг продуктивності вантажівок й ефективності водіїв не складає жодних проблем. Цей сервіс допоможе вам визначити потенційні джерела заощаджень, щоб збільшити прибутковість та зменшити вплив на довкілля.

Подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch 
Подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch забезпечує по-справжньому плавне та динамічне прискорення. І перемикає передачі за долю секунди.

Комфортні кабіни 
Усі наші кабіни забезпечують високий рівень комфорту, низький рівень шуму та пропонують багато місця. Для вас і речей, які вам потрібні.

I-Park Cool
Перерва чи очікування на терміналах будуть більш комфортними, якщо в кабіні правильна температура. I-Park Cool вбудований і працює на електроенергії. Він дозволить зберегти прохолоду в кабіні навіть на холостому ході двигуна.

Система динамічного управління від Volvo відповідно до ваших уподобань
Бажаєте отримати оптимальну стабільність і контроль на всіх швидкостях, з меншим навантаженням на плечі? Придивіться до системи динамічного управління від Volvo.

Робота на газу
Наші вантажівки з газовим двигуном працюють на ЗПГ (зрідженому природному газі), що миттєво знижує рівень ваших викидів CO2 без шкоди для продуктивності. Також вони мають потенціал до зниження ваших витрат на пальне.

Фінансування та страхування
Гнучкі пакети фінансових послуг та політик страхування від Volvo Financial Services допоможуть вам зробити правильну інвестицію — та захистити її.

Volvo Gold Contract
Найкращий спосіб гарантувати безперебійну роботу — це Volvo Gold Contract, який включає в себе все профілактичне обслуговування і ремонт вантажівок за фіксованою щомісячною платою. Ваша вантажівка також дистанційно спілкується з сервісною станцією, щоб зробити ваші відвідування максимально ефективними. Ваша вантажівка утримується в найкращій формі, і ви маєте повний контроль над своїми витратами. Якщо ваш пробіг змінюється, підпишіться на Flexi-Gold Contract, який пропонує таке саме покриття, але за плату, адаптовану до ритму вашого бізнесу.

Посилання на клієнта

Ми збудували свій бренд завдяки нашим вантажівкам Volvo. Вони надійні, а це дуже важливо для ведення бізнесу.

Готові взятися за справу?

Поговоріть зі своїм місцевим дилером Volvo Trucks, щоб знайти найкраще рішення для вашого бізнесу контейнерних перевезень.