Trucks

Дізнайтеся більше про наші рішення для цього сегменту у відповідній інтерактивній брошурі

Отримуйте максимум від кожної подорожі

Транспортні рішення для нафтохімії

Ви експерт — кожен покладається на ваші рішення та навички. І як досвідчений водій ви знаєте, що правильне обладнання допомагає вам керувати ризиками та підтримувати свою продуктивність. Ми пропонуємо транспортні рішення, які відповідають суворим вимогам та допомагають вам дотримуватися їх раз у раз. Якщо вам потрібна вантажівка, яка є більш легкою і швидкою, але не за рахунок безпеки чи надійності, звертайтеся до нас.

Volvo FM

Просторі кабіни з простим входом

 

Основна інформація про продукт

Потужність: 330–500 к.с.

Безпечні та зручні кабіни шести розмірів. Оптимізовано для легкого шасі та ефективності. Гнучке шасі для установки надбудов.

 

Види палива

Дизель, ЗПГ, біодизель, ГРО.

 

Головні особливості

Система електронного контролю стійкості — ESC. Динамічне кермування від Volvo з особистими налаштуваннями та системою підтримки курсової стійкості. Система попередження переднього зіткнення з функцією екстреного гальмування. Легкі компоненти шасі.

Volvo FH

Відмінний комфорт

 

Основна інформація про продукт

Потужність: 420–540 к.с.

Просторі та зручні кабіни п'яти розмірів. Оптимізовано для високих темпів на великих відстанях. Гнучке шасі для установки надбудов.

 

Види палива

Дизель, ЗПГ, біодизель, ГРО.

 

Головні особливості

Система електронного контролю стійкості — ESC. Динамічне кермування від Volvo з особистими налаштуваннями та системою підтримки курсової стійкості. Система попередження переднього зіткнення з функцією екстреного гальмування. Легкі компоненти шасі.

Функції Volvo Trucks для вашої роботи

Дізнайтеся про рішення, покликані спростити вам життя та ще більше покращити роботу.

Легка вага для більшого корисного навантаження 
Ми можемо будувати вантажівки для хімічного, нафтового та сипкого транспорту з дуже низькою вагою шасі. І все це збільшує вантажопідйомність.

Dynafleet
Служби Dynafleet дозволяють легко контролювати продуктивність вантажівок, а також ефективність та безпеку водіїв. Створюйте звіти з великою кількістю параметрів за лічені секунди - та дізнайтеся, чому один водій споживає більше палива, ніж інший. Швидкий і акуратний сервіс допомагає виявляти потенційні напрямки для зменшення витрат на пальне, екологічного впливу та підвищення безпеки.

Подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch 
Подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch пропонує плавне та динамічне прискорення. Ідеально, якщо ваш вантаж рідкий. 

Система динамічного управління від Volvo відповідно до ваших уподобань 
Бажаєте отримати оптимальну стабільність і контроль на всіх швидкостях, з меншим навантаженням на плечі? Придивіться до системи динамічного управління від Volvo. 

Керованість на дорозі та підтримка 
Наші вантажівки завжди вирізняються чудовою керованістю та контролем через рульове управління. І вам завжди пропонується найкраща підтримка з існуючих на ринку. Електронний контроль стійкості допомагає триматися курсу без заносів. Система динамічного управління від Volvo з системою утримання смуги виявляє та виправляє ненавмисне зсування на іншу смугу. А система попередження зіткнення з аварійним гальмом обов'язково вступить в дію, якщо ви надто наблизитеся до транспортного засобу перед вами. І це лише один із прикладів. І багато іншого, тож поговоріть зі своїм дилером.

Оглядовість
Наші кабіни забезпечують чудову оглядовість завдяки великій площі вікон та добре продуманим дзеркалам. Ви можете встановити до восьми камер — одна із яких є кутовою камерою на стороні пасажира, розміщеною в дзеркалі заднього виду.

Оптимізація з I-See
I-See використовує дані про топографію для оптимізації швидкості та перемикання передач на ваших маршрутах для економії палива

Вантажівки з газовим двигуном 
Наші вантажівки з газовим двигуном працюють на ЗПГ (зрідженому природному газі), що миттєво знижує рівень ваших викидів CO2 без зменшення ефективності та продуктивності.

Безпечний рух вниз по схилу з гальмівною функцією Stretch Brake
Рух повністю завантаженої вантажівки з причепом униз схилом. Гальмівна функція Stretch Brake підключає колісні гальма на причепі, щоб випрямити вантажівку з причепом та уникнути складення навпіл.

Volvo Gold Contract 
Найкращий спосіб гарантувати безперебійну роботу — це Volvo Gold Contract, який включає в себе все профілактичне обслуговування і ремонт вантажівок за фіксованою щомісячною платою. Ваша вантажівка також дистанційно спілкується з сервісною станцією, щоб зробити ваші відвідування максимально ефективними. Ваша вантажівка утримується в найкращій формі, і ви маєте повний контроль над своїми витратами. Якщо ваш пробіг змінюється, підпишіться на Flexi-Gold Contract, який пропонує таке саме покриття, але за плату, адаптовану до ритму вашого бізнесу.

Посилання на клієнта

Оскільки ми дуже часто використовуємо вантажівки — іноді до 7500 годин на рік — низька вага за відсутності вантажу дуже важлива.

Знайдіть правильну формулу

Поговоріть зі своїм місцевим дилером Volvo Trucks, щоб знайти найкраще рішення для вашого бізнесу, пов'язаного з перевезеннями хімічної та нафтової продукції.