Trucks

Дізнайтеся більше про наші рішення для цього сегменту у відповідній інтерактивній брошурі

Наближуємо світ майбутнього. Вже сьогодні!

ТРАНСПОРТНІ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА БУДІВЕЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Міста розвиваються. Це можливо завдяки вам та вашим вантажним автомобілям — і кожен залежить від ваших перевезень. Ми пропонуємо рішення, які дадуть вам змогу брати більше вантажу, їздити більш складними місцевостями, скоротити виробничий цикл, збільшити час безперебійної роботи, зняти втому з плечей водія та зменшити витрати палива. 

Функції Volvo Trucks для вашої роботи

Дізнайтеся про рішення, покликані спростити вам життя та ще більше покращити роботу.

Міцний перед
Призначений для найбільш важкопрохідних ділянок у світі.

I-Shift із понижуючими передачами
Чудова здатність рушати навіть при повній завантаженості — та повний контроль над своєю потужністю на дуже низьких швидкостях.

Потужність для будь-яких потреб
З Volvo ви завжди матимете необхідну потужність у себе під рукою. Силові лінії для Volvo FMX, Volvo FH, Volvo FM, Volvo FE або Volvo FL.

Повний контроль тягового зусилля
Ви більше не застрягнете — панель керування тяговим зусиллям проста у використанні. Просто поверніть орган керування за годинниковою стрілкою, щоб увімкнути блокувальники диференціала, привід передньої осі та інші засоби збільшення тягового зусилля.

Система динамічного управління від Volvo відповідно до ваших уподобань 
Оптимальна стабільність і контроль на всіх швидкостях, а також менше навантаження на плечі.

Зовнішнє кермування
Кермуйте вантажівкою за межами кабіни.

Тандемний підйомний міст
Оптимальний вибір, коли необхідно проїхати з повним вантажем в одному напрямку й без вантажу в іншому.

Більше вантажу в дорозі
Наше шасі може бути оснащене різноманітними компонентами та підвісками для адаптації до різних потреб. За допомогою нашої пневматичної підвіски ви можете поєднувати величезну вантажопідйомність, ідеальну маневреність і комфорт водіння. Передні мости з пневматичною підвіскою витримують до 10 тонн навантаження кожен. Це може підвищити вашу продуктивність, покращити робоче середовище та подовжити термін служби компонентів вантажівки через зниження вібрації.

Комфортні кабіни
Усі наші кабіни забезпечують високий рівень комфорту, низький рівень шуму та пропонують багато місця. Завжди для вашої безпеки. Інтер'єр кабіни для  Volvo FMXVolvo FHVolvo FMVolvo FE або Volvo FL.

Оглядовість
Чудова оглядовість завдяки великій площі вікон та добре продуманим дзеркалам. Для отримання додаткових точок огляду можна також встановити до восьми камер.

Концепція гнучкого шасі
Концепція шасі Volvo Trucks дає вам змогу прямо з заводу отримати саме такі рами і вузли мостів, які вам потрібні. Ваш дилер допоможе вам адаптувати вантажівку.

Просте встановлення надбудов
Ми полегшуємо роботу надбудовників з пристосування вашої вантажівки до ваших задач. Інструкції Volvo Bodybuilder пропонують чіткі вказівки.

Гарантія безперебійної роботи з Volvo Gold Contract
Найкращий спосіб гарантувати безперебійну роботу — це Volvo Gold Contract, який включає в себе все профілактичне обслуговування і ремонт вантажівок за фіксованою щомісячною платою. Ваша вантажівка також дистанційно спілкується з сервісною станцією, щоб зробити ваші відвідування максимально ефективними.

Посилання на клієнта

Відчувається, що вантажівка дуже стійка, навіть з важкими вантажами. Коробка перемикання передач I-Shift дуже точна. Я вважаю, що це дужа гарна вантажівка.

Створіть своє майбутнє

Поговоріть зі своїм місцевим дилером Volvo Trucks, щоб знайти найкраще рішення для вашого бізнесу, пов'язаного з транспортом для будівництва.