Trucks

Volvo FMX — Завжди доставить, як дорогою, так і бездоріжжям

Деякі завдання потрібно виконувати плавно, навіть за складних умов. Volvo FMX — найвитриваліша будівельна вантажівка Volvo Trucks на сьогоднішній день, і вона виконає найважчі завдання легше — чи на дорозі, чи в умовах бездоріжжя. Пристосуйте її до своїх потреб та умов, з якими вона стикатиметься. 

Виїхати на бездоріжжя

Рельєф місцевості не стане вам на заваді

Потужність, пристосована до ваших завдань

Докладніше про силовий агрегат Volvo FMX

Наступний крок еволюції

Більш цілеспрямований і впевнений, ніж будь-коли

Volvo FMX у цифрах і фактах

Потужність двигуна: 330–540 к. с.
Шість розмірів кабіни
Дизель, біодизель, ГРО та електрика
Дорожній просвіт до 300 мм
Детальна інформація у специфікаціях

Налаштовані під вашу продуктивність

Шасі, створене для ваших робочих потреб

Широкий ряд послуг

Отримайте ще більше від своєї роботи

Варіанти кабіни Volvo FMX

Ключові особливості Volvo FMX

Що кажуть люди про Volvo FMX?

Ми ніколи не знаємо, що чекає нас попереду. Земля рухається, тому те, що здається зараз одним, може іншої миті швидко змінитися.

Послуги, які підтримують ваш бізнес

Аксесуари для вашої вантажівки

Зробіть її своєю

Часті питання про Volvo FMX

Ми виготовляємо всі наші вантажівки з використанням високоякісних комплектуючих, щоб запропонувати вам ефективну та довговічну вантажівку, оптимізовану до вашого способу її експлуатації. Крім того, Volvo FMX має екстер'єр кабіни, який може працювати в жорстких умовах без пошкоджень. Міцний перед із крутим кутом переднього звісу, захисна пластина та сталевий бампер, що захищають фари та інші компоненти — лише кілька прикладів. Інші приклади — великий дорожній просвіт та міцні мости. Все це важко перевершити.

Звичайно, ви можете! Ви можете отримати його з одним, двома або трьома ведучими мостами. Це означає, що ви можете отримати його в конфігурації 4×4 або 6×6. Крім того, ви можете отримати його в комбінації 8×6, якщо вам потрібно перевозити важкі вантажі у суворих умовах. Якщо вам потрібна більша вантажопідйомність, доступні комбінації 10×4 і 10×6.

Звичайно, це залежить від того, яку версію ви виберете. Але в цілому кабіни просторіші, ніж у попередньому Volvo FMX. Денна кабіна зроблена, щоб дати вам простір, необхідний для водіння та ведення справ, і забезпечити оптимальну довжину вантажної платформи. Спальна кабіна та кабіна Globetrotter пропонують вдосталь місця та чудовий комфорт для ночівлі.

Так, може! Всі наші двигуни D11 і D13 можуть працювати на ГРО, а деякі з них працюють на біодизелі.

Познайомтеся з Volvo FMX у свого дилера

Маєте запитання? Хочете поговорити з ким-небудь про вашу майбутню вантажівку? Або готові оновитися до нового Volvo FMX?