Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Погляньте, які можливості відкривають силові агрегати Volvo FH.

Підвищення вашої рентабельності

СИЛОВИЙ АГРЕГАТ VOLVO FH

Належна потужність та контроль над речами, які потрібно перемістити, та місцями, до яких потрібно дістатися. Ще ніколи не було можливості адаптувати силову лінію Volvo FH до ваших задач настільки точно. Вам ніколи не забракне енергії, і ми гарантуємо, що ви будете використовувати паливо максимально ефективно. Отримати набагато більше, ніж вкласти. Це — прибутковість. 

Відкрийте для себе асортимент двигунів Volvo FH.

Двигуни

Серцем, що б'ється в силових агрегатах Volvo FH, є наш модельний ряд двигунів D13 step D, доступних з потужністю 420 к.с., 460 к.с., 500 к.с. або 540 к.с. Ми також пропонуємо версію на 460 к.с. і 500 к.с. з технологією Turbo Compound, яка забезпечує ще більше крутного моменту для кращої економії палива. Є також газові двигуни потужністю 420 к.с. або 460 к.с. Який із них найкраще підходить для вашого бізнесу?

Ходові якості

Незалежно від того, який двигун ви обрали для свого Volvo FH, ви отримаєте доступ до вражаючого рівня крутного моменту в широкому діапазоні обертів двигуна. Результат — відмінна керованість вантажівки та низькі витрати палива.

I-Shift

I-Shift — це цілий спектр автоматизованих коробок перемикання передач, які роблять водіння легшим, безпечнішим та комфортнішим. Немає важкої педалі зчеплення і важелю, з яким треба боротися. Кожне перемикання передачі вивірене з точністю до секунди — автоматично. Асортимент програмних пакетів дозволяє вам підлаштувати I-Shift до своїх потреб. Для Volvo FH ви також можете придбати I-Shift із понижуючими передачами або з подвійним зчепленням I-Shift Dual Clutch.

Більше про I-Shift 

БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ?

Ваш дилер може допомогти вам обрати правильні засоби для ваших потреб.