Trucks

Підвищення вашої рентабельності

СИЛОВИЙ АГРЕГАТ VOLVO FH

Належна потужність та контроль над речами, які потрібно перемістити, та місцями, до яких потрібно дістатися. Ще ніколи не було можливості адаптувати силову лінію Volvo FH до ваших задач настільки точно. Вам ніколи не забракне енергії, і ми гарантуємо, що ви будете використовувати паливо та енергію максимально ефективно. Отримати набагато більше, ніж вкласти. Це — прибутковість.

Двигуни

Серцем, що б'ється в силових агрегатах Volvo FH, є наш модельний ряд двигунів D13 step E, доступних з потужністю 420 к.с., 460 к.с., 500 к.с. або 540 к.с. Ми також пропонуємо версії на 420 к.с, 460 к.с. і 500 к.с. з технологією Turbo Compound, яка забезпечує ще більше крутного моменту для покращеної економії палива. Крім того, є також газові двигуни потужністю 420 к.с. або 460 к.с. І останнє, але не менш важливе, ми маємо модель Volvo FH Electric з 450 кВт або 666 к.с. чистої електричної потужності. Який із них найкраще підходить для вашого бізнесу?

Ходові якості

Незалежно від того, який силовий агрегат ви обрали для свого Volvo FH, ви отримаєте доступ до вражаючого рівня крутного моменту за будь-якої швидкості. Результатом є чудова керованість, висока паливна і енергоефективність, а також низький екологічний вплив.

I-Shift

I-Shift — це цілий спектр автоматизованих коробок перемикання передач, які роблять водіння легшим, безпечнішим та комфортнішим. Немає важкої педалі зчеплення і важелю, з яким треба боротися. Кожне перемикання передачі вивірене з точністю до секунди — автоматично. Асортимент програмних пакетів дозволяє вам підлаштувати I-Shift до своїх потреб. Для I-Shift доступні такі функції, як-от зміна напрямку, що дає змогу керувати однією педаллю при перемиканні між переднім і заднім ходом. Для Volvo FH ви також можете придбати I-Shift із понижуючими передачами або з подвійним зчепленням I-Shift Dual Clutch.

Більше про I-Shift 

БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ?

Ваш дилер може допомогти вам обрати правильні засоби для ваших потреб.