Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Замінний гальмівний супорт Volvo Exchange

Ваш світ може змінитися за 10 см

Замінний гальмівний супорт Volvo Exchange

Замінний гальмівний супорт Volvo Exchange гарантує безпеку і надає вам продуктивність та надійність, на які ви очікуєте від вантажівки Volvo. Допуски досконало підігнані до останнього міліметра і підходять для всіх транспортних засобів, побудованих починаючи з 2006 року.

Ми переробляємо деталі так, щоб позбавити вас будь-яких компромісів. Саму тому наші замінні гальмівні супорти Volvo Exchange мають 2-річну міжнародну гарантію.

 

Комплектний обмінний блок гальмівного супорта

Комплектний обмінний блок гальмівного супорта

Тепер ви можете придбати повністю відновлений замінний гальмівний супорт Volvo Exchange для вантажних автомобілів, виготовлених починаючи з 2006 року. Обираючи замінні гальмівні супорти, ви підтримуєте цілісність вашої гальмівної системи та мінімізуєте майбутні витрати на технічне обслуговування та ремонт. Фактично, все працює так само як тоді, коли вантажівка вперше виходить з заводу.

 

Після встановлення на деталі поширюється дворічна гарантія

Коли ви обираєте повний вузол відновленого блока гальмівного супорта від Volvo Exchange Parts, установлений одним з наших висококваліфікованих техніків майстерні, ми пропонуємо таку саму гарантію, як і на нову деталь. Маючи доступ до глобальної мережі обслуговування, ви захищені чинною міжнародною гарантією незалежно від того, в якій точці світу ви перебуваєте.

Після встановлення на деталі поширюється дворічна гарантія
Максимізація експлуатаційної готовності

Максимізація експлуатаційної готовності

Навіщо витрачати час на ремонт гальмівного супорта, коли можна легко замінити весь вузол? Деталі Volvo Exchange обробляються так, щоб дотримати або перевершити початкові рівні продуктивності, надійності та якості. Процес досить простий. Ви повертаєте зношену деталь і замість неї купуєте повний замінний вузол Volvo. Зношену деталь перевіряють і, якщо вона придатна, відновлюють. Потім деталь зберігається в нашій глобальній мережі складів, поки не знадобиться іншому клієнту.

Конкурентні ціни

Конкурентні ціни

Відновлені деталі мають конкурентоспроможні ціни, оскільки ми піклуємося про вашу загальну вартість володіння. Ми хочемо, щоб ви відчували, що можете зберігати свій вантажний автомобіль Volvo в гарному технічному стані без погіршення якості, продуктивності або надійності. Відновлені деталі допоможуть вашому Volvo залишатися Volvo.

Безпека та продуктивність Volvo

Коли йдеться про запобігання аваріям, безпеку можна виміряти в сантиметрах. Саме тому гальмівна технологія Volvo Trucks забезпечує дуже високий рівень безпеки. Це невід'ємна частина бренду Volvo Trucks. Більша стабільність, зменшений гальмівний шлях та краще утримання дороги можуть бути досягнуті тільки тоді, коли гальмівна система працює бездоганно. Відновлені деталі гарантують, що система залишається такою, і, коли необхідно, ми оновлюємо деталь за допомогою новітніх технологій — щоб і надалі підтримувати рівні безпеки та продуктивності, на які ви очікуєте від Volvo Trucks.

Безпека та продуктивність Volvo
Піклування про навколишнє середовище

Піклування про навколишнє середовище

Заміна зношених деталей дозволяє Volvo постачати високоякісні та економічно ефективні запчастини, зменшуючи використання сировини до 85%, що надає екологічних переваг всім нам. Все у відповідності з головними цінностями Volvo, такими як якість, безпека та захист довкілля.

Ніколи не поступайтеся безпекою

Зверніться до місцевого дилера та дізнайтеся ціну на оригінальний замінний гальмівний супорт з монтажем.