Trucks

Ваш світ може змінитися за 10 см

Відновлений гальмівний супорт Volvo Reman гарантує безпеку і надає Вам продуктивність та надійність, які Ви очікуєте від вантажівки Volvo. Допуски досконало підігнані до останнього міліметра і підходять для всіх транспортних засобів, побудованих починаючи з 2006 року.

Ми переробляємо деталі так, щоб позбавити вас будь-яких компромісів. Саму тому наші відновлені гальмівні супорти Volvo Reman мають 2-річну міжнародну гарантію.

 

Комплектний вузол гальмівного супорта Volvo Reman

Тепер Ви можете придбати повністю відновлений замінний гальмівний супорт Volvo Reman для вантажних автомобілів, виготовлених з 2006 року. Обираючи відновлені гальмівні супорти Volvo Reman, Ви підтримуєте цілісність Вашої гальмівної системи та мінімізуєте майбутні витрати на технічне обслуговування та ремонт. Фактично, все працює так само як тоді, коли вантажівка вперше виходить з заводу.

 

Після встановлення на деталі поширюється дворічна гарантія

Коли Ви обираєте комплектний вузол відновленого блока гальмівного супорта від Volvo Reman, встановлений одним з наших висококваліфікованих техніків майстерні, ми пропонуємо таку саму гарантію, як і на нову деталь. Маючи доступ до глобальної мережі обслуговування, Ви захищені чинною міжнародною гарантією незалежно від того, в якій точці світу Ви перебуваєте.

Максимізація експлуатаційної готовності

Навіщо витрачати час на ремонт гальмівного супорта, коли Ви можете легко замінити весь вузол? Деталі Volvo Reman відновлюються до стану, який забезпечує такі самі чи навіть кращі рівні продуктивності, надійності та якості, ніж у нових деталей. Процес досить простий. Ви повертаєте зношену деталь і замість неї купуєте цілий замінний вузол Volvo Reman. Зношену деталь перевіряють і, якщо вона придатна, відновлюють. Потім деталь зберігається в нашій глобальній мережі складів, поки не знадобиться іншому клієнту.

Конкурентні ціни

Відновлені деталі мають конкурентоспроможні ціни, оскільки ми піклуємося про Вашу загальну вартість володіння. Ми хочемо, щоб Ви відчували, що можете зберігати свій вантажний автомобіль Volvo в гарному технічному стані без погіршення якості, продуктивності або надійності. Відновлені деталі допоможуть Вашому Volvo залишатися Volvo.

Безпека та продуктивність Volvo

Коли йдеться про запобігання аваріям, безпеку можна виміряти в сантиметрах. Саме тому гальмівна технологія Volvo Trucks забезпечує дуже високий рівень безпеки. Це невід'ємна частина бренду Volvo Trucks. Більша стабільність, зменшений гальмівний шлях та краще утримання дороги можуть бути досягнуті тільки тоді, коли гальмівна система працює бездоганно. Відновлені деталі гарантують, що система залишається такою, і, коли необхідно, ми оновлюємо деталь за допомогою новітніх технологій — щоб і надалі підтримувати рівні безпеки та продуктивності, на які Ви очікуєте від Volvo Trucks.

Піклування про навколишнє середовище

Заміна зношених деталей дозволяє Volvo постачати високоякісні та економічно ефективні запчастини, зменшуючи використання сировини до 85%, що надає екологічних переваг всім нам. Все у відповідності з головними цінностями Volvo, такими як якість, безпека та захист довкілля.

Ніколи не поступайтеся безпекою

Зверніться до місцевого дилера та дізнайтеся ціну на оригінальний замінний гальмівний супорт Volvo Reman з монтажем.