Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Деталізовані мапи з даними водія та транспортного засобу: ваші інструменти контролю

Підвищіть ефективність свого автопарку.

Позиціонування

Процес спостерігання за роботою ваших вантажівок ще ніколи не був таким простим. Деталізовані мапи забезпечують повний контроль над вашими операціями. З Dynafleet Positioning дані водіїв та вантажівок можуть відображатися безпосередньо на мапах. Це забезпечує вам та вашим клієнтам негайний доступ до інформації про перевезення.

Volvo trucks managing dynafleet positioning tablet

Позиціонування і не тільки

Постійне оновлення даних щодо швидкості, стану водія, ймовірного часу прибуття та іншого спрощує контроль за перевезеннями для вас та ваших клієнтів. А оскільки інформація щодо місцезнаходження вантажівки записується, ви можете переглянути дані маршруту у будь-який час.

Volvo trucks managing dynafleet positioning front green truck

Готовність до роботи

Надходження інформації у реальному часі дозволяє вам визначити, яка вантажівка найкраще підходить для виконання нової задачі. За допомогою одного кліку ви можете відобразити список всіх вантажівок, що знаходяться найближче до необхідної вам локації. Сервіс також показує, хто з водіїв може дістатися місця призначення у рамках дозволеного робочого часу, а хто – ні.

Volvo trucks managing dynafleet positioning truck lineup

Positioning+ для продуктивності

Потребуєте дані про місцезнаходження для всього свого парку? Жодних проблем. Positioning+ надає найактуальніші дані про місцезнаходження для всіх ваших вантажівок. А функція Geofence+ попереджає вас, коли водії відхиляються від запланованого маршруту. Удосконалені, глобальні дані про місцезнаходження в режимі реального часу допоможуть тримати ситуацію під повним контролем.

The Unit Tracking function lets you keep track of trailer, service vans and other moving assets.

Трекінг транспортних засобів

Бажаєте слідкувати за своїми причепами, сервісними автомобілями, контейнерами та іншими рухомими активами? Функція Unit Tracking пропонує повний огляд місцезнаходжень ваших активів. Ця функція включена в усі послуги Dynafleet та є чудовим доповненням до послуги Місцезнаходження.

Чітко підібрана інформація 

Потрібен код прибуття або підтвердження вчасної доставки? Установивши так звані геозони, ви зможете отримувати важливу й цінну з точки зору економії часу інформацію про прибуття або вибуття вантажівки із певної географічної області, яка відображатиметься у кабіні або в офісі. Принцип роботи нагадує термінал.

Служба Місцезнаходження

  • Показує точне місцезнаходження вантажівки, з точністю до вулиці
  • Надає інформацію про час, водіїв, швидкість, вантаж та тип транспортного засобу
  • Показує, яка вантажівка найкраще підходить для виконання нових задач.
  • Надає важливу інформацію при прибутті вантажівки у певну географічну область
  • Спрощує планування маршруту та пошук швидких шляхів до пункту призначення
  • Існує можливість відправлення координат з онлайн-версії Dynafleet до навігаційної системи, встановленої у вашій вантажівці
  • Замовники можуть самостійно стежити за процесом перевезення вантажу за допомогою призначених реєстраційних даних

Служба Місцезнаходження+

  • Поточне місце перебування транспортного засобу відстежується в режимі реального часу й оновлюється на мапі щохвилини.
  • Отримання повідомлень від транспортних засобів, що перетинають кордони країн, визначені користувачем маршрути або зони, за допомогою функцій служби Геозони+.
  • Можливість вмикати службу Геозони+ у визначений користувачем інтервал часу та отримувати сповіщення лише коли необхідно.

Ідеальне позиціонування

Дилер Volvo Trucks допоможе вам отримати максимум від використання послуг системи Dynafleet.

Ви можете зателефонувати йому. Або завітати до офісу. Або дилер може завітати до вас, якщо вам так зручніше.