Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Робочий час водія Dynafleet

Легкість дотримання норм

Робочий час водія

Встигайте більше у рамках вашого робочого графіку. Завдяки послузі «Робочий час водія Dynafleet» ви зможете визначити, який водій найкраще підходить для поточної задачі, кому необхідно відпочити, а кому на сьогодні досить працювати. Ви можете збільшити прибутковість, використовуючи незмінну кількість вантажівок.

Детальні дані про роботу водіїв для легкого планування

Менше часу витрачається на планування та адміністрування. Щоб забезпечити ефективне планування перевезень, Dynafleet дозволяє миттєво дізнатися, скільки часу кожний з водіїв витратить на виконання нового завдання з урахуванням норм законодавства ЄС щодо робочих годин та часу відпочинку. Детальні дані про поїздки та відпочинок потрібні для виписки рахунків і обчислення заробітної плати водія.

Інструменти, що дозволяють витрачати менше часу на планування та управління

Дистанційне завантаження даних тахографа

Швидка та ефективна, послуга «Робочий час водія Dynafleet» дозволяє завантажувати дані тахографа з офісу — незалежно від місцезнаходження вантажівки і водія. Все це допомагає отримувати найбільш актуальні дані. Забудьте про півгодинні завантаження даних, які доводилося здійснювати вручну.

Заощадження 20 хвилин при завантаженні даних з тахографа в умовах автопарку з 40 вантажівок дозволить заощаджувати 13 годин на місяць. В рік ви заощаджуйте майже місяць часу, який можна використати більш продуктивно.
Легке планування робочого часу водія.

Простий. Зрозуміло. Та у відповідності до правових норм

Норми робочого часу, робочий час, керування часом відпочинку і багато іншого. Система Dynafleet відстежує всі дії водія, відображаючи основну інформацію на екрані й у звітах про роботу водія. Допоміжна служба «Час роботи водіїв» у кабіні допомагає водіям дотримуватися вимог законодавства щодо робочих годин та часу відпочинку.

Основні переваги

  • Автоматичне завантаження даних пам’яті тахографа та даних цифрової картки водія. Всі дані зберігаються у Dynafleet та доступні у будь-який час
  • Система прогнозування робочого часу водія постійно відстежує робочий час водія та сповіщає менеджера автопарку заздалегідь, до вчинення порушення
  • Забезпечує основу для виписки рахунків і обчислення заробітної плати водія.
  • Спрощує дотримання вимог до часу роботи та відпочинку, а також відстеження цього часу
  • Спрощує планування та управління

Прийшов час

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks допоможе вам у виборі правильної послуги Dynafleet та розповість, як використовувати його найбільш ефективно.