Сьогоднішні можливості доступу до даних вантажних автомобілів і автопарків дають змогу оптимізувати роботу як ніколи раніше. Завдяки нашим службам зв'язку щоденна робота буде більш ефективною та прибутковою. І ви можете спокійно зосередитися на тому, що дійсно важливо — піклуватися про своїх клієнтів.

Ми пропонуємо індивідуальні рішення для ваших конкретних потреб: управління автопарком і транспортуванням з Dynafleet, індивідуальні рекомендації з підвищення ефективності використання палива за допомогою послуги Fuel Advice, легкий доступ до всіх ваших цифрових послуг та даних на Volvo Connect і багато іншого.

Паливна ефективність

Обирайте з набору послуг, які допоможуть покращити ефективність використання палива й екологічність.

Експлуатаційна-готовність

Завдяки нашим послугам зв'язку ми допоможемо вам підтримувати ваші вантажівки в русі та забезпечити їх експлуатаційну готовність.

Продуктивність

Ми можемо допомогти вам максимально збільшити корисне навантаження та пробіг вашого автопарку, щоб ви могли залишатися конкурентоспроможними та прибутковими.

Система-Dynafleet

Система-Dynafleet

Наша система управління автопарком дає вам змогу стежити за своїм автопарком, з мінімальними зусиллями та незалежно від місця розташування.

Дізнайтеся більше про Dynafleet
Рекомендації по використанню пального Fuel Advice

Рекомендації по використанню пального Fuel Advice

В рамках послуги Fuel Advice ваша компанія отримує персонального інструктора, який допоможе знизити обсяги споживання пального на 5 %.

Volvo Connect

Volvo Connect

Volvo Connect — це новий інтерфейс для ваших цифрових послуг. Сприймайте його як свій цифровий дім для більш прибуткових транспортних операцій.

Актуальні новини й історії

Вікно у світ цифрових технологій

Цифрова революція швидко змінює суспільство, і транспортна галузь не є виключенням. Каріна Холм, менеджер з послуг у Volvo Trucks, пояснює, як запуск Volvo Connect, універсального інтерфейсу для отримання інформації та послуг, допоможе спростити ...

Інтелектуальний підхід

Знати, де перебувають ваші вантажівки і що саме вони везуть у реальному часі — надзвичайно важливо. Бену ван Льовену із Frigolanda вдалося реалізувати цю концепцію....

Зв‘яжіться зі своїм дилером

Зв‘яжіться зі своїм дилером

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks допоможе з вирішенням будь-якого питання — від пошуку правильної запчастини до ремонту або обслуговування вашого вантажного автомобіля. Зателефонуйте нам — або ще краще завітайте до нас.

Знайдіть найближчого дилера