Trucks

Позиціонування

«Позиціонування» – це послуга у Volvo Connect, яка допомагає планувати транспортні завдання та відстежувати вантажівки. Вона надає доступ до детальних карт з інформацією про вантажівки та водіїв. Місцезнаходження вантажівок можна відстежувати в режимі реального часу. Дивіться відомості про затори, дороги, заправки, тощо. Отримуйте сповіщення про проблеми, як-от перевищення швидкості й неприпустимий тиск у шинах. Створюйте географічні зони і стежте, коли вантажівки в’їжджають у них або залишають їх. Усе необхідне, щоб контролювати кожне перевезення.

Ключові переваги

Відстежуйте свої вантажівки
у Volvo Connect.

Аналізуйте поїздки й підвищуйте продуктивність.

Плануйте детальні
маршрути.

Отримуйте сповіщення про географічні зони.

Слідкуйте за завантаженістю доріг і умовами на них.

Детальніше про послугу «Позиціонування» нижче. Для отримання додаткових відомостей відвідайте Volvo Connect Marketplace або зверніться до дилера.

Відстеження транспортних засобів

Хочете відстежувати свої причепи, контейнери та інші рухомі активи? Функція «Відстеження транспортних одиниць» забезпечує повний огляд місцерозташування ваших активів. Ця функція входить у всі послуги Volvo Connect та чудово доповнює послугу «Позиціонування».

Географічні зони

Хочете автоматично інформувати колег, коли автомобілі в’їжджають в область або виїжджають із неї? Налаштування географічних зон дає змогу отримувати важливу та цінну для економії часу інформацію в кабіні або офісі під час в’їзду вантажівки в певну географічну область, як-от термінал, або під час виїзду з неї.

Підключити

Готові почати роботу з Volvo Connect? Чи маєте запитання щодо послуги? Місцевий дилер допоможе вам.