Trucks

Компанія Volvo Trucks розпочинає випробування електричних великотоннажних вантажівок для будівельної галузі

Цього жовтня компанія Volvo Trucks розпочинає контрольні випробування повністю електричних вантажних автомобілів для будівельної галузі. Дві електричні великотоннажні вантажівки будуть доставлені замовнику – компанії Swerock, щоб задовольнити зростаючі вимоги щодо зменшення рівня шуму та викидів – особливо у чутливих до цього міських районах.
Співпраця між компаніями Volvo Trucks та Swerock включає випробування двох великотоннажних електровантажівок: Volvo FM та Volvo FMX.
Співпраця між компаніями Volvo Trucks та Swerock включає випробування двох великотоннажних електровантажівок: Volvo FM та Volvo FMX.

Після успішної прем’єри серійних електричних вантажівок, призначених для міських перевезень та збору сміття, компанія Volvo Trucks наразі випробовує дві повністю електричні великотоннажні вантажівки, які будуть перевірені у реальних умовах роботи замовника.

 

"У будівельному сегменті від вантажівок, як правило, вимагають більшої потужності та міцності, ніж у багато інших галузях, і електричні вантажівки не є винятком", – говорить Йонас Одермальм, віце-президент компанії Volvo Trucks з питань електромобільності.
"Наші транспортні рішення повинні відповідати вимогам щодо високої продуктивності та тривалості безвідмовної роботи, одночасно забезпечуючи такі переваги, як зменшення обсягів викидів та рівнів шуму завдяки використанню електричної силової лінії. Проведення польових випробувань та співпраця із замовниками дуже важливі для процесу розробки".

 

Під час проведення випробувань електрична вантажівка Volvo FM, що обладнана міксером, буде доставляти бетон замовникам. Крім того, електрична вантажівка Volvo FMX буде використовуватися у більш масштабних інфраструктурних проектах.

В рамках проекту буде проведена оцінка можливостей використання електричних вантажівок для підвищення ефективності та зменшення негативного впливу на клімат. Окрім аналізу продуктивності самих вантажівок, під час тестування також розглядатимуть екосистему електровантажівок в цілому, щоб допомогти знайти можливості їх зарядки з урахуванням вимог забезпечення продуктивності. Переваги електровантажівок як транспортного засобу для міського середовища оцінюватимуться за такими показниками, як менший шум, безпека та комфорт на робочому місці водія.

 

"Цінність такого типу випробувань полягає в тому, що вони допомагають нам краще зрозуміти потреби наших клієнтів, а також визначити, як електрифікація впливатиме на них щодня з точки зору циклів роботи вантажного автомобіля, вантажопідйомності, тривалості роботи, діапазону та інших параметрів – та взагалі всіх переваг використання тихішого, чистішого транспорту", – говорить Ебба Бергбом Валлін, менеджер компанії Volvo Trucks з питань електромобільності.

 

Тестування двох електричних вантажівок у реальних умовах роботи надасть можливість оцінити потенціал їх роботи, та виявити майбутні вдосконалення, необхідні до того, як стане можливою більш широка їх адаптація.

"Спільно з компанією Volvo Trucks ми робимо великий крок на шляху впровадження менш шкідливих для клімату перевезень. Це значно наблизить нас до вантажних автомобілів завтрашнього дня, які зменшать шкідливі викиди. У нас уже є 15 гібридних бетонозмішувачів, а завдяки цьому проекту ми зараз тестуємо повністю електричні транспортні засоби", – зазначає Ганс Орест, керівник підрозділу компанії Swerock, що входить до складу групи компаній Peab Group.

 

Факти: Перші випробування електричних великотоннажних вантажівок компанії Volvo Trucks

·         Співпраця включає випробування двох великотоннажних електровантажівок: бетонозмішувачем Volvo FM та самоскида Volvo FMX.

·         Проект спільно здійснюють компанії Volvo Trucks та Swerock за підтримки JOAB та Saraka.

·         Електрична вантажівка Volvo FM буде доставляти бетон клієнтам компанії Swerock у містах.

·         Електрична вантажівка Volvo FMX буде застосовуватися, головним чином, у більш масштабних інфраструктурних проектах та міському будівництві.

 

Факти: компанія Swerock

Компанія Swerock є одним із найбільших скандинавських постачальників матеріалів та послуг для будівельної галузі  – вона має понад 360 кар’єрів та 60 підприємств з виробництва бетону. Компанія Swerock здійснює також переробку матеріалів, несучи відповідальність за вплив на клімат та навколишнє середовище, а також за зменшення видобутку нових матеріалів. Компанія Swerock входить до складу Peab Group, яка налічує близько 17000 співробітників, а чиста сума її продажів становить 56 мільярдів шведських крон.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв‘яжіться:

Наталія Машевська
Маркетолог
Тел.: +38 044 490 31 11
Електронна пошта: natalia.mashevska@volvo.com

Компанія Volvo Trucks пропонує комплексні транспортні рішення для професійних і націлених на отримання прибутку клієнтів, включаючи повний мадельний ряд середніх і важких вантажівок. Велика всесвітня мережа дилерських станцій, що включає в себе 2200 станцій технічного обслуговування у більш ніж 130 країнах, відповідає за підтримку клієнтів. Вантажівки Volvo збираються у 12 країнах світу. У 2023 році по всьому світу було доставлено понад 145 000 вантажівок Volvo. Компанія Volvo Trucks є частиною Volvo Group, одного з провідних світових виробників вантажівок, автобусів і будівельної спецтехніки та двигунів для морського транспорту і промисловості. Група також пропонує комплексні рішення з фінансування і обслуговування. Робота компанії Volvo Trucks базується на таких основних цінностях, як якість, безпека та захист навколишнього середовища.