Trucks

Поставки перших електричних вантажівок Volvo

19 лютого компанія Volvo Trucks поставила свої перші повністю електричні вантажівки: сміттєвоз для компанії зі збору й утилізації сміття Renova та вантажівку для логістичної компанії DB Schenker та її партнера-перевізника TGM, які працюють у Швеції.
Перша повністю електрична комерційна вантажівка Volvo FL Electric, що призначена для утилізації сміття та доставки вантажу в умовах міста.
Перша повністю електрична комерційна вантажівка Volvo FL Electric, що призначена для утилізації сміття та доставки вантажу в умовах міста.

Вантажівки Volvo FL Electric є частиною попередньої серії, розробленої у співпраці з окремими клієнтами Volvo Trucks. Серійне (поки що обмежене) виробництво вантажних автомобілів Volvo FL Electric та Volvo FE Electric для Європейського ринку буде запущено у другій половині 2019 р.

Відсутність шуму двигуна та вихлопних газів – ось що таке електричні вантажівки! Вантажні автомобілі з електричними двигунами – це вдосконалення умов праці водія і більш тихе і чисте місто.

«У тісній співпраці з водіями та нашими клієнтами нам вдалося за короткий час розробити електрифіковані транспортні рішення, що відповідають високим стандартам продуктивності, запасу ходу, вантажопідйомності та експлуатаційної готовності», – коментує Президент Volvo Trucks Рогер Альм.

До поставки проходила підготовка, в рамках якої водії, які працюватимуть на електричних вантажівках, мали можливість пройти тест-драйв. За свідченням Рогера Альма: «Особливо вразила водіїв чутлива трансмісія, що забезпечує швидке і плавне прискорення та низький рівень шуму».

Пан Рогер Альм також зауважує: «Ми будемо продовжувати розвивати свою електрифі­ко­вану лінійку продукції. Водночас ми постійно працюємо над зменшен­ням негативного впливу на навколишнє середовище та клімат наших дизельних і газових вантажівок, насамперед за допомогою ефективної, енергозберігаючої трансмісії».

 

Факти про електричні вантажні автомобілі Volvo

Вантажівки Volvo FL Electric та Volvo FE Electric призначені для перевезення вантажів, збору сміття та інших сфер експлуатації в міських умовах. Повна маса вантажівки Volvo FL Electric становить 16 тонн, а Volvo FE Electric – 27 тонн.

Більше про ініціативи Volvo Trucks у сфері електромобільності: http://www.volvotrucks.com/electromobility

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся:

Машевська Наталія, Маркетолог

E-mail: natalia.mashevska@volvo.com

Телефон: +380444903111

Фотографії та відео можна знайти у медіагалереї Volvo Trucks: http://images.volvotrucks.com

Volvo Trucks надає комплексні транспортні рішення професійним і вимогливим клієнтам, пропонуючи повний модельний ряд середньотоннажних і важких вантажівок. Підтримка клієнтів забезпечується через глобальну мережу із 2100 дилерів у більш ніж 130 країнах світу. При цьому вантажівки Volvo збираються у 15 країнах. За 2018 р. у світі було продано більше ніж 127 тисяч вантажівок Volvo. Volvo Trucks є частиною Volvo Group, одного з провідних світових виробників вантажних автомобілів, автобусів, будівельного обладнання та морських і промислових двигунів. Також Volvo Group надає комплексні рішення із фінансування та обслуговування. Робота компанії Volvo Trucks ґрунтується на основних цінностях якості, безпеки та турботи про навколишнє середовище