Trucks

Компанія Volvo Trucks готова до впровадження електричних транспортних рішень

Цього року компанія Volvo Trucks розпочинає продажі трьох нових повністю електричних великотоннажних моделей для деяких країн Європи та переконана, що час для розвитку електрифікації важкого автомобільного транспорту настав. Цей позитивний прогноз базується на тому, що електровантажівки Volvo можуть задовольняти різноманітні транспортні потреби. Наприклад, у ЄС уже сьогодні можна електрифікувати майже половину всіх вантажних перевезень.
Компанія Volvo Trucks готова до впровадження електричних транспортних рішень.
Завдяки цим трьом новими електричним вантажівкам, Volvo Trucks може зробити важливий внесок у зменшення впливу автотранспортних перевезень на клімат.

Великі національні та міжнародні транспортні компанії проявляють значний інтерес до електровантажівок. Це зумовлено їхніми власними амбіційними кліматичними цілями, а також попитом споживачів на декарбонізацію та більш екологічно чисті перевезення.

«Все більше й більше транспортних компаній усвідомлюють, що для задоволення потреби клієнтів у сталих перевезеннях їм потрібно стати на шлях електрифікації просто зараз, як з екологічних, так і конкурентних міркувань. Завдяки широким і різноманітним пропозиціям Volvo Trucks набагато більше транспортних компаній цілком спроможні перейти на перевезення завдяки електричним транспортним рішенням», – говорить Роджер Альм, президент Volvo Trucks.

Електричний модельний ряд розширюється завдяки трьом новим моделям
З початком продажів нових електричних моделей Volvo FH і Volvo FM електричні вантажівки тепер доступні не лише для міських перевезень, але й для регіональних. Крім того, нова електрична модель Volvo FMX створює нові способи реалізації тихіших та чистіших будівельних транспортних операцій.

Виробництво нових електричних моделей для деяких країн Європи розпочнеться наступного року. Вони доповнять модельний ряд Volvo FL Electric і Volvo FE Electric для міських перевезень, які серійно випускають з 2019 року для Європи. У Північній Америці продажі VNR Electric розпочались у грудні минулого року. Наразі, разом із новими моделями, Volvo Trucks пропонує модельний ряд із шести електричних середньо- та великотоннажних вантажівок — це найповніша комерційна лінійка електричних вантажівок у галузі.

Задовольняє майже половину транспортних потреб ЄС
За даними досліджень*, завдяки новим моделям з більшою вантажопідйомністю, потужнішими трансмісіями та запасом ходу до 300 км, електричний модельний ряд Volvo Trucks може задовольнити потреби близько 45% усіх вантажоперевезень у Європі. Це дає змогу зробити важливий внесок у зменшення екологічного впливу дорожніх перевезень, які, згідно з офіційною статистикою, сьогодні спричиняють близько 6% загальних викидів CO2 в ЄС.

«Існує величезний потенціал для електрифікації вантажних перевезень у Європі та в інших частинах світу у найближчому майбутньому», – говорить Роджер Альм. «Аби довести це, ми поставили перед собою амбітну мету, щоб до 2030 року на електричні вантажівки припадала щонайменше половина обсягу наших загальних продажів у Європі. І ці три нові великотоннажні вантажівки, які ми зараз запускаємо у продаж, є значним кроком до досягнення цієї мети».

Широкий вибір електричних транспортних рішень
Окрім електровантажівок програма електрифікації Volvo Trucks включає в себе повну екосистему з численними рішеннями у сфері надання послуг, технічного обслуговування та фінансування, а також інші варіанти, які можуть сприяти спрощенню та швидшому переходу на електрифіковані перевезення. Комплексна система допомагає клієнтам залишатися продуктивними та керувати своїм новим електричним автопарком.

«Ці комплексні рішення для електрифікованого транспорту, які ми можемо запропонувати, зіграють життєво важливу роль у забезпеченні успіху наших клієнтів», – вважає Роджер Альм.

Електровантажівки з водневими паливними елементами
У перспективі навіть великовантажні перевезення на далекі відстані можна буде здійснювати завдяки електровантажівкам. Щоб задовольнити ці непрості вимоги як щодо значної вантажопідйомності, так і щодо набагато більшого запасу ходу, компанія Volvo Trucks планує використовувати водневі паливні елементи для виробництва електроенергії.

«Ця технологія швидко розвивається, і ми прагнемо також електрифікувати магістральні перевезення за допомогою акумуляторів та паливних елементів», – заявляє Роджер Альм. «Наша мета – розпочати продаж електричних вантажівок на паливних елементах у другій половині цього десятиліття, і ми переконані, що нам це вдасться».
 

Модельний ряд електровантажівок Volvo Trucks для Європи

Моделі

  • Volvo FH Electric, для місцевих та регіональних перевезень.
  • Volvo FM Electric, універсальна вантажівка для місцевих перевезень, будівельної галузі та регіональних перевезень.
  • Volvo FMX Electric, для більш чистих та тихіших перевезень в будівельній та гірничодобувній галузі.
  • Volvo FE Electric, для місцевих та міських перевезень, а також вивезення відходів.
  • Volvo FL Electric, для місцевих та міських перевезень.
  • Програма також включає Volvo VNR Electric для ринку Північної Америки.

Технічні факти

  • Volvo FH, FM і FMX Electric : Запас ходу до 300 км. Постійна потужність 490 кВт. Максимальний крутний момент 2400 Н·м. Ємність акумулятора до 540 кВт-год. Повна вага автопоїзда (GCW) до 44 тон.
  • Volvo FE Electric: Запас ходу до 200 км. Постійна потужність 330 кВт. Максимальний крутний момент до 850 Н·м. Ємність акумулятора до 264 кВт-год. Повна маса транспортного засобу (GVW) 27 тон.
  • Volvo FL Electric: Запас ходу до 300 км. Постійна потужність 165 кВт. Максимальний крутний момент до 425 Н·м. Ємність акумулятора до 396 кВт-год. Повна маса транспортного засобу (GVW) 16 тонн.

*Згідно зі статистикою Євростату «Автомобільні вантажні перевезення за відстанню», 45% усіх вантажів, що перевозяться автомобільним транспортом у Європі, проїхали відстань менше 300 км.
 

ПОСИЛАННЯ на зображення з високою роздільною здатністю
ПОСИЛАННЯ на фільм про нові електричні великотоннажні вантажівки.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв‘яжіться:

Наталія Машевська
Маркетолог
Тел.: +38 044 490 31 11
Електронна пошта: natalia.mashevska@volvo.com

Компанія Volvo Trucks пропонує комплексні транспортні рішення для професійних і націлених на отримання прибутку клієнтів, включаючи повний мадельний ряд середніх і важких вантажівок. Велика всесвітня мережа дилерських станцій, що включає в себе 2200 станцій технічного обслуговування у більш ніж 130 країнах, відповідає за підтримку клієнтів. Вантажівки Volvo збираються у 12 країнах світу. У 2023 році по всьому світу було доставлено понад 145 000 вантажівок Volvo. Компанія Volvo Trucks є частиною Volvo Group, одного з провідних світових виробників вантажівок, автобусів і будівельної спецтехніки та двигунів для морського транспорту і промисловості. Група також пропонує комплексні рішення з фінансування і обслуговування. Робота компанії Volvo Trucks базується на таких основних цінностях, як якість, безпека та захист навколишнього середовища.