Trucks

Новий Volvo FH з I-Save знижує витрати на пальне до 7%

Щоб забезпечити споживачам провідну паливну економічність, Volvo Trucks представляє Volvo FH з I-Save. Завдяки поєднанню нового двигуна D13TC з оновленими функціями для економії пального, це нове рішення може скоротити витрати на паливо до 7% при перевезеннях на далекі відстані — не впливаючи негативно на керованість.
New Volvo FH with I-Save
Новий Volvo FH з I-Save, створений спеціально для вибагливих поїздок на далекі відстані, є найбільш економічною вантажівкою Volvo Trucks на сьогоднішній день. Завдяки поєднанню нового двигуна D13TC з оновленими функціями для економії пального вона дає змогу скоротити витрати на паливо до 7%.

Попит на перевезення по всій Європі зростає, а вантажівки долають все більші відстані. У той самий час перевізники стикаються з підвищенням цін на дизельне пальне, що негативно впливає на прибутковість.

«Volvo FH з I-Save — наша відповідь на цей виклик. Це комплексне рішення, яке поєднує наші новітні технології, щоб істотно знизити споживання палива при перевезеннях на далекі відстані. Без шкоди для керованості», — говорить Роджер Альм, президент Volvo Trucks.

В основі Volvo FH з I-Save лежить новий, найсучасніший D13TC — найбільш економічний двигун для перевезень на далекі відстані від Volvo Trucks на сьогоднішній день. Він оснащений поршнями із запатентованим хвилеподібним внутрішнім профілем, що покращує згоряння та підвищує ефективність, спрямовуючи тепло і енергію до центру циліндрів. Надлишок енергії у вихлопних газах використовується для живлення двигуна через додаткову турбіну у вихлопній системі, яка називається Turbo Compound.

Двигун D13TC виробляє до 300 Нм додаткового крутного моменту, що сприяє меншій потребі в прискоренні та паливі для підтримання сталої швидкості на дорозі. Це ідеальне рішення для клієнтів, які працюють у сфері перевезень на далекі відстані.

Серед інших особливостей I-Save — нові економічні задні мости, оновлена система I-See, яка працює на основі картографічних даних, аналізує та пристосовується до градієнтів дороги попереду, та програмне забезпечення для перемикання передач, оптимізоване для перевезень на далекі відстані. Сукупне використання всіх цих продуктів та послуг може забезпечити економію до 7% витрат на паливо у порівнянні з двигуном D13 Євро 6 Step D*.

«Ми проробили кожен аспект I-Save, щоб задовольнити потреби перевізників на далекі відстані, особливо тих, які зазвичай долають понад 120 тисяч км за рік», — говорить Метс Францен, директор відділу стратегічних розробок трансмісій у Volvo Trucks. «Чим більший шлях вони долають, тим більше вони можуть заощаджувати. Це потужний двигун, який забезпечує високу паливну економічність та приємний досвід водіння».

Volvo FH з I-Save можна буде замовити з 11 березня 2019 року на європейських ринках.

*Порівняння D13TC Євро 6 step D з паливним пакетом для перевезень на далекі відстані (I-Save) і D13 eSCR Євро 6 step D без пакету для перевезень на далекі відстані. Фактичний показник економії пального буде залежати від багатьох факторів, зокрема використання круїз-контролю, фактичної топографії, досвіду водія та погодних умов.

Факти

Кожна функція I-Save була розроблена для зниження витрат на паливо.

Входить до складу Volvo FH з I-Save:

  • Двигун D13TC (Turbo Compound) 460 к. с. (2 600 Нм) або 500 к. с. (2 800 Нм)
  • Нові, високоекономічні задні мости
  • Відключення двигуна при холостому ході
  • I-Cruise з I-Roll, який пристосовує швидкість для підтримання мінімального споживання палива
  • Насос підсилювача кермового управління зі змінним об'ємом
  • Оновлена функція I-See
  • Оновлене програмне забезпечення I-Shift, оптимізоване для перевезень на далекі відстані

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтесь:
Машевська Наталія
Маркетолог, Вольво Україна
E-mail: natalia.mashevska@volvo.com
Телефон: +38 044 4903111


Компанія Volvo Trucks пропонує комплексі транспортні рішення для вимогливих професійних клієнтів, зокрема повний асортимент середніх і важких вантажівок. Велика всесвітня дилерська мережа складається з 2100 дилерів та точок обслуговування у більш ніж 130 країнах. Вантажівки Volvo збираються у 15 країнах світу. У 2018 році по всьому світу було доставлено понад 127 000 вантажівок Volvo. Volvo Trucks є частиною Volvo Group, одного з провідних світових виробників вантажних автомобілів, автобусів, будівельної техніки, морських і промислових двигунів. Група також пропонує комплексні рішення з фінансування й обслуговування. Робота компанії Volvo Trucks базується на таких основних цінностях, як якість, безпека та захист довкілля.