Trucks

Volvo FMX – самоскид № 1 в Україні другий рік поспіль

Volvo Trucks вже другий рік поспіль лідирує на ринку України за кількістю проданих самоскидів.
Volvo FMX – самоскид № 1 в Україні другий рік поспіль

Протягом 2018 року компанією "Вольво Україна" було поставлено в Україну 111 самоскидів Volvo FMX або 27% усіх нових самоскидів європейської сімки, проданих в Україні, тим самим підтвердивши своє лідерство на цьому ринку. Нагадаємо, що в 2017 році компанія реалізувала 133 самоскиди. Цей результат став своєрідним рекордом за час діяльності Volvo Trucks в нашій країні.

Такий вагомий результат продажу самоскидів Volvo в Україні досягнуто не без підтримки кептивної фінансової компанії Volvo Group  – ТОВ «ВФС Україна», яка забезпечила фінансування значної частини проданих у 2018 році самоскидів для окремих компаній задіяних у галузі видобування.

FMX – серія вантажівок компанії Volvo, спеціально розроблених для використання у надскладних умовах будівельних та гірничодобувних галузей  , вона комплектується 6-циліндровими двигунами потужністю від 330 до 540 к.с. і 12-ступінчастою коробкою передач I-Shift. Volvo FMX пропонується з колісною формулою 6х4 і 8х4. «Вольво Україна» співпрацює з різними європейськими виробниками кузовів, тому вантажівка оснащується самоскидними кузовами для будь-яких потреб: перевезення сипучих вантажів, великих кам'янистих порід або великогабаритних будівельних матеріалів.

Volvo FMX є кращим рішенням для будівельної галузі, забезпечує транспортування великих вантажів, відрізняється безпечним і комфортабельним робочим місцем водія.

За прогнозами компанії, поставки самоскидів на ринок України в 2019 році залишаться на високому рівні. Це пов'язано з активним зростанням обсягів житлового будівництва, а також з реалізацією великих інфраструктурних об'єктів і з масштабним ремонтом доріг по всій країні, на який з державного бюджету буде виділено близько 56 млрд грн.

До речі, Volvo FMX вже задіяні в роботах по ремонту дорожнього покриття та на будівництві інфраструктурних об'єктів у Львівській, Одеській, Полтавській та Київській областях.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв‘яжіться:
Наталія Машевська
Email: natalia.mashevska@volvo.com
Телефон: +380 44 490 31 11

Компанія Volvo Trucks пропонує комплексні транспортні рішення для професійних і націлених на отримання прибутку клієнтів, включаючи повний діапазон середніх і важких вантажівок. Велика всесвітня мережа сервісних станцій складається з 2100 дилерів та точок обслуговування у більш, ніж 130 країнах. Вантажівки Volvo збираються у 16 країнах світу. У 2017 році було доставлено по всьому світові понад 112 000 вантажівок Volvo. Компанія Volvo Trucks є частиною компанії Volvo Group, одного з провідних світових виробників вантажівок, автобусів і будівельного обладнання та двигунів для морського транспорту і промисловості. Група також пропонує рішення з фінансування і обслуговування. Робота компанії Volvo Trucks базується на таких основних цінностях, як якість, безпека та захист навколишнього середовища.