Trucks

Вражаючий новий фільм від Volvo Trucks оголошує про старт регати Volvo Ocean Race 2017/2018

В новому короткометражному фільмі під назвою «Велика хвиля» топова модель Volvo Trucks – FH16 – підіймається із морських глибин біля західного узбережжя Швеції. Фільм, віддаючи належне потужним вантажівкам модельного ряду Volvo FH та демонструючи готовність бренду гідно відповісти на усі виклики, одночасно знаменує старт культової регати Volvo Ocean Race та світову прем’єру нової лінійки вантажівок Volvo LNG із зниженим рівнем викидів шкідливих речовин. Нова модель Volvo FH LNG буде вперше показана у павільйоні Volvo Ocean Race в Аліканте.
Volvo Trucks – FH16

Цього року зв'язок Volvo Trucks із Volvo Ocean Race було в черговий раз наочно підтверджено завдяки яскравому короткометражному фільму. У цій ефектній кінокартині ми бачимо визнану модель компанії - FH16 - на унікальному архіпелазі, розташованому біля західного узбережжя Швеції - батьківщини Volvo Trucks.

Посилання на фільм https://youtu.be/5QMLjK3GzmY

У багатьох відношеннях, даний фільм відображає характер бренду Volvo Trucks та бажання компанії дати гідну відповідь на будь-які виклики, а також свідчить, що вона залишається на провідних позиціях у сферах стійких транспортних рішень, технологій підключення автомобілів до бездротових мереж та автономного водіння.

Модель Volvo LNG останнім часом знаходиться у центрі уваги, уособлюючи нові вантажівки стандарту Євро 6 великої вантажопідйомності, паливом для яких є зріджений природний газ або біогаз. Ці вантажівки мають ті ж показники ефективності, керованості та витрат пального, як і моделі Volvo, оснащені дизельними двигунами. Більш того, їхні викиди CO₂ на 20-100% нижчі за вантажівки із дизелями. Ларс Мортенссон, директор із навколишнього середовища та інновацій Volvo Trucks, зазначає:

«Завдяки цим новим вантажівкам, ми можемо запропонувати альтернативний варіант, який чинить мінімальний вплив на клімат та відповідає високим вимогам до функціональності, паливної ефективності та запасу хода. Це саме те поєднання, що потрібне нашим клієнтам, які займаються регіональними та дальніми перевезеннями».

Фільм влучно розкриває міць бренду та скандинавський спадок компанії. Ось що каже про цю стрічку Чарльз Енгелаар, директор із маркетингу та комунікацій Volvo Trucks Europe:

«Знявши новий фільм, ми хочемо показати світу, що Volvo Trucks, із своїм скандинавським корінням, готова шукати рішення проблем, з якими стикається суспільство, - це, зокрема, затори, забруднення та безпека дорожнього руху. Фільм показує, ким ми дійсно є. Ми спираємось на майже 90-річну історію інновацій та допомоги нашим клієнтам в досягненні успіхів у бізнесі. В той же час, наші продукти та послуги зробили вагомий внесок у підвищення рівня суспільного добробуту».

Більше інформації щодо нових моделей LNG в лінійці вантажівок Volvo Trucks можна знайти на http://www.volvotrucks.com/.ua.

16 жовтня 2017 р.

Gallery