Ми знаємо, що коїться на дорогах. Ми знаємо, як виглядають аварії. Саме тому ми проводимо так багато додаткових випробувань, які за законодавством зовсім не обов'язкові.

Карл Йоган Алмквіст

Директор з безпеки руху і продукції, Volvo Trucks

Інтер'єр

Volvo FMX Нічний режим

Нічний режим

При ввімкненні нічного режиму всі сигнали панелі приладів, окрім спідометра, вимикаються. Ніщо не відволікає вашу увагу: спокійно зосереджуйтесь на дорозі попереду. Або позаду, у випадку під'єднання причепа в темноті. 

Volvo FMX Ближче до землі

Ближче до землі

Будівельна вантажівка Volvo FMX вирізняється низькою посадкою водія — ближче до землі. Чудовий детальний огляд ділянки навколо вантажівки сприяє кращій безпеці роботи.

Volvo FMX Антиалкогольний блокіратор Alcolock

Система Alcolock (антиалкогольний блокіратор)

Алкоголь не має нічого спільного з дорожнім рухом. До комплектації вантажівки можна включити систему Alcolock (антиалкогольний блокіратор). Вона стане чітким свідченням вашого серйозного ставлення до безпеки дорожнього руху в очах ваших водіїв і замовників. 

Volvo FMX Пасок безпеки

Пасок безпеки

Близько половини летальних наслідків у вантажівках можна було б уникнути, якби люди користувалися пасками безпеки — факт, який варто взяти до уваги, коли ви наступного разу вирушите в дорогу. 

Екстер'єр

Volvo FMX Система переднього протипідкатного захисту

Система переднього протипідкатного захисту

Поглинає частину сили від удару під час зіткнення та згортає нижню частину вантажівки назад. Тепер виготовлена з більш легких та міцних матеріалів, а тому ефективна навіть на високих швидкостях. 

Volvo FMX Освітлення

Освітлення

Ми поєднали передні габаритні вогні і денні ходові вогні. В результаті, пристрій забезпечує інтелектуальне освітлення завдяки компактному блоку. Вантажівка завжди буде помітна іншим учасникам дорожнього руху. 

Volvo FMX Дзеркала та оглядовість

Дзеркала та оглядовість

Цілий ряд інтелектуальних технологій покликаний забезпечити водію оглядовість на всі 360 градусів. Але чималі вікна та дзеркала також сприяють чудовому полю зору. 

Системи заднього та бокового протипідкатного захисту Volvo FMX

Системи заднього та бокового протипідкатного захисту

Задня та бокова системи протипідкатного захисту запобігають затисканню дрібних транспортних засобів під вантажівкою у випадку зіткнення. 

Системи активної безпеки Volvo FMX

Системи активної безпеки

Ваша вантажівка допомагатиме вам. Ознайомтеся з коротким оглядом систем активної безпеки, які використовуються у Volvo Trucks.

Volvo FMX Обговорення питання безпеки

А що як?

Наш директор з безпеки руху та продукції ділиться секретами наших систем активної безпеки та порядку їх роботи. 

VT

Відчуйте безпеку на власному досвіді

Місцевий дилер Volvo Trucks продемонструє вам кожну функцію систем безпеки у дії, а також відповість на будь-які питання з безпеки вантажівок. 

Пошук місцевого дилера