З моменту своєї появи система Динамічного кермування від Volvo стала гарантом чудової курсової стійкості на високій швидкості та повного контролю на низькій швидкості. Останню версію системи доповнено кількома дуже корисними функціями для щоденного водіння у важких умовах. Вона стала більш налаштовною та допомагає вам триматися свого місця на дорозі, а також активується у випадку виявлення небезпеки перевертання чи заносу.

Динамічне кермування впродовж дня

Динамічне кермування від Volvo дозволяє усунути вібрації і поштовхи, які передаються через кермо під час руху нерівними дорогами. Рухатися заднім ходом або маневрувати в умовах обмеженого простору також стало легше — опір керма на низькій швидкості зменшено приблизно на 70%. Крім того, при ослабленні хвату керма останнє автоматично повертається у центральне положення.

На більш високих швидкостях вантажівка впевнено тримається курсу навіть на поганій поверхні та за сильного бокового вітру. Технологія взаємодіє з гідропідсилювачем керма вашої вантажівки у комбінації з електродвигуном з електронним управлінням, який безперервно регулює рульове зусилля та збільшує його тоді, коли потрібно.

Менше часу на встановлення потрібних налаштування

Менше часу на встановлення потрібних налаштування

З Динамічним кермуванням від Volvo ви можете швидко обрати свої налаштування кермування в бортовому меню та вирушити в дорогу. Також, якщо цього вимагають дорожні умови, ви можете активувати Систему утримання смуги торканням кнопки. Система курсової стабілізації завжди працює на задньому плані.

Динамічне кермування від Volvo з персональними налаштуваннями

Динамічне кермування від Volvo з персональними налаштуваннями

Ця функція дозволяє вам індивідуально налаштувати кермування в меню попередніх установок Динамічного управління. Ви можете обрати із набору попередньо налаштованих режимів або повністю індивідуально налаштувати кермування в Користувацькому меню.

Динамічне кермування від Volvo з Системою курсової стабілізації

Динамічне кермування від Volvo з Системою курсової стабілізації

Якщо вашу вантажівку починає навіть трохи заносити, втручаються Динамічне управління від Volvo разом із Системою курсової стабілізації та додають трохи рульового зусилля, щоб допомогти компенсувати занос та стабілізувати вантажівку. Датчики, розташовані в різних місцях, відстежують кутову швидкість вантажівки.

Динамічне кермування від Volvo з Системою утримання смуги

Динамічне кермування від Volvo з Системою утримання смуги

Коли ви рухаєтеся зі швидкістю вищою за 55 км/год, активується Система утримання смуги вашої вантажівки. Система відстежує положення вантажівки за допомогою камери. При виявленні ризику виїзду вантажівки за межі поточної смуги активується система керування та допомагає вам відновити правильний напрямок руху. За необхідності додаткової допомоги замість аудіосигналу система попереджає водія м'якою вібрацією керма.

Легке кермування за будь-якої швидкості

Легке кермування за будь-якої швидкості

Система Динамічного кермування від Volvo забезпечує стабільність і стійкість руху на високій швидкості. А при повільному та обережному маневруванні вона докладає кермові зусилля замість вас, незалежно від ваги вантажу. За таких умов ви фактично можете кермувати Volvo FMX одним пальцем.

Відтепер їхати назад так само просто, як і вперед

Відтепер їхати назад так само просто, як і вперед

Ми зробили так, щоби рух назад навіть повністю завантаженої вантажівки не складав для водія жодних зусиль. Динамічне кермування від Volvo забезпечує неймовірну точність руху, при цьому фізичні навантаження на водія зводяться до мінімуму, а кермо повертається у нейтральну позицію автоматично. А з покращеною курсовою стійкістю ви можете їхати на вантажівці заднім ходом і не збитися з курсу.

Незмінно прямий рух за будь-яких умов

Незмінно прямий рух за будь-яких умов

Ви змушені коригувати курс після гальмування або проїзду ділянки з нерівною поверхнею? Це все у минулому. Відчуваєте поштовхи через нерівності, вибоїни та розмітку на дорозі? Ви їх майже не відчуватимете. Система динамічного управління від Volvo навіть компенсує вплив сильного бокового вітру. Тому ви можете ослабити хватку керма — вантажівка не змінить свій напрямок, поки ви самі не захочете цього.

Динамічне кермування

Динамічне кермування

З динамічнім кермуванням від Volvo з можливістю персональних налаштувань парадом керуєте ви. Саме ви налаштовуєте опір керма згідно умов водіння та власних потреб. Ви можете вибрати попередньо налаштовану конфігурацію або створити власну. В результаті враження від водіння повністю відповідають вашим сподіванням.

Уникнення заносу

Уникнення заносу

Динамічне кермування Volvo з допоміжною функцією підтримання стійкості мінімізує ризик заносу. У разі виявлення ознак заносу система негайно й плавно додає кермове зусилля. Це допомагає стабілізувати вантажівку — ви навіть не встигнете збагнути, що щось могло трапитися.

Не втрачайте намічений курс

Не втрачайте намічений курс

Динамічне кермування Volvo з допоміжною функцією утримання смуги мінімізує ризик перегортання та зіткнення з іншими транспортними засобами. За ненавмисного наближення вашої вантажівки до розмітки смуги система допоможе вам відновити необхідний напрямок руху завдяки плавному повороту керма. Ця функція майже непомітна, однак вона дозволяє вивести безпеку на якісно новий рівень.

Ласкаво просимо до нової кабіни

Ласкаво просимо до нової кабіни

Динамічне кермування Volvo з зовнішнім керуванням дозволяє вам керувати вантажівкою у віддаленому режимі. Ця функція ідеально підходить для ситуацій, коли часто доводиться працювати за межами кабіни та здійснювати повторювані короткі рухи вантажівкою. Це не лише сприяє кращій продуктивності, а й набагато вищому рівню комфорту під час робочого дня.

Зовнішнє кермування

Готові спробувати динамічне управління?

Кермуємо до вашого місцевого дилера Volvo Trucks.

Пошук місцевого дилера