Volvo FMX — Кольори

Він не чорний. Він вороний

Для оформлення інтер'єру вантажівки Volvo FMX ми спеціально створили вишуканий чорно-коричневий колір. Та дали йому ім'я Raven. Він має меншу схильність до забруднення і тому ідеально підходить для роботи на будмайданчиках.

Volvo FMX — Інформаційний кластер

Інформація з першого погляду

Вся важлива інформація на панелі приладів відображається прямо перед вами по центру, а рідко задіяні прилади розташовані подалі. Гнучкі перемикачі дозволяють обрати функції, які мають розташовуватись поближче до керма.

Volvo FMX — Функції

Необхідні функції на кінчиках пальців

Відтепер за деякі функції замість перемикачів відповідають засоби керування, вбудовані у кермо. Вони логічно згруповані відповідно до функціоналу та їх легко знайти на дотик.

Багато простору для зберігання речей

Безліч місця для ваших речей

Просторі ящики в центральній частині кабіни, під спальною полицею, задні та бокові зовнішні відділення для речей можна пристосувати до ваших потреб. Електрична сушарка встановлюється на верхньому спальному місці або стінці кабіни та дозволяє швидко сушити одяг, рушники та взуття.

Навколо вас є також безліч відділень, що допомагають краще організувати різну роботу, наприклад, паперову. Вбудоване у верхній частині панелі відділення у вигляді поглиблення чудово підходить для різних дрібничок. Там досить місця для ручок та телефону, або USB-флешки. Є навіть тримач для пляшок, що складається.

Volvo FMX — Кермове колесо

Неймовірне кермо

Положення керма легко регулюється і воно надає чимало місця для колін. Ергономічний дизайн керма дозволяє використовувати різний хват, тому вам буде комфортно протягом усього дня. Ви можете замовити шкіряну оббивку, щоб додати трохи розкоші.

Нове сидіння водія

Неймовірне місце водія

Сидіння водія забезпечує відмінні підтримку, діапазон налаштувань і простір для ніг, його можна переміщати на 20 см у поздовжньо-поперечному і на 10 см у вертикальному напрямку. На ваш вибір пропонується чотири різні варіанти оббивки, і ви сидітимете зручніше ніж будь-коли.

Просторе нижнє спальне місце

Розумний підхід до сну

Не поступайтеся умовами для сну, адже ви проводите у кабіні всю ніч. Нижнє спальне місце має ширину 70 см і пружинні блоки товщиною 16 см. На вибір пропонується три варіанти твердості. Вдосконалена панель біля ліжка дозволяє управляти внутрішнім освітленням, стоянковим обігрівачем кабіни, стоянковим охолоджувачем, аудіосистемою, вікнами, люком на даху і замками. І все це, не встаючи з ліжка.

Volvo FMX — Службові системи

Службова та інформаційно-розважальна система

Зручна навігація, Dynafleet, покращені комунікаційні функції та якість аудіосистеми. Інтегрована система від Volvo Trucks для доступу до послуг, інформації та розваг об'єднує всі функції під єдиним інтерфейсом — семи-дюймовим сенсорним екраном. Управління здійснюється вручну, голосовими командами або кнопками на кермі.

Переосмисліть свій досвід перебування в кабіні.

Volvo FMX — Прості в експлуатації системи

Легкий у використанні

Полегшує управління послугами та інформаційно-розважальною системою. Та відчуйте переваги: покращене та безпечніше водіння, простіша навігація та більш ефективне управління автопарком.

Ця система поєднує аудіо-розважальну систему салону з функціями Dynafleet і навігації.

Інтеграція службової та інформаційно-розважальної системи означає, що ними стало легше користуватися. Торкніться екрану, натисніть кнопку на кермі або дайте голосову команду. Як буде зручно вам.

Огляд інтер'єру кабіни на 360°

Ознайомтесь з наведеним нижче інтерактивним оглядом інтер'єру кабіни. Клацніть на текстові вставки, щоб отримати додаткову інформацію. Оберіть опцію «На повний екран», щоб не упустити жодної деталі. Опис особливостей та функцій носить загальний характер, вони можуть відрізнятися в залежності від вантажівки.

VT

Піднімайтесь до кабіни та закохайтеся

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та насолодіться екскурсією по кабіні Volvo FMX. Він з задоволенням покаже вам все, що там є.

Пошук місцевого дилера