Volvo FM. Але викиди CO2 менші 20 %

Вантажівка для перевезення важких вантажів на середні і великі відстані. Її продуктивність і ходові якості нічим не відрізняються від знайомої вам моделі Volvo FM. Але вона менше шкодить довкіллю та потенційно може зменшити витрати на пальне. Без жодних компромісів щодо експлуатаційних характеристик або продуктивності.

Євро 6 step C ● 420 к. с./2100 Н·м або 460 к. с./2300 Н·м ● I-Shift ● Тягач або кузовна вантажівка ● 4×2, 6×2 або 6×4 ● Запас ходу до 1000 км 

Головні п'ять причин обрати Volvo FM LNG

На ринку немає жодної іншої вантажівки, подібної цій. Дізнайтеся, що робить її унікальною, та чому вона є чудовим вибором для вашого бізнесу та довкілля. 

Продуктивність і ходові якості Volvo FM LNG нічим не відрізняються від знайомої вам моделі Volvo FM

Їздить і працює як на дизелі

Силова лінія у наших нових вантажівках із газовим двигуном створена на базі нашої добре відомої технології двигунів. Ніхто інший не пропонує нічого подібного. Вона забезпечує таку саму продуктивність — але з нижчим рівнем викидів CO2 — на 20 %*. Продуктивність і ходові якості нашої нової вантажівки Volvo FM LNG з газовим двигуном нічим не відрізняються від знайомої вам моделі Volvo FM. 

Переглянути специфікації
Зменште витрати на пальне з Volvo FM LNG

Зменште свої витрати на пальне

Нові вантажівки Volvo з газовим двигуном вирізняються тією ж паливною економічністю, що й наші дизельні аналоги. При цьому, оскільки зріджений природний газ зазвичай коштує менше, у вас є чудова нагода зменшити свої витрати на пальне. 

Зменште свій екологічний вплив з Volvo FM LNG

Зменште свій екологічний вплив

Аналогічні вантажівки з аналогічною швидкістю. Але з меншим рівнем викидів CO2 — на 20 %*. Якщо ви приділяєте увагу питанням захисту довкілля, Volvo FM LNG з газовим двигуном дасть вам великі переваги. А якщо у вас ще більш амбіційні плани, ви можете заправляти рідке біопаливо і зменшити викиди на 100 %*. Великий крок до нульового рівня викидів CO2

Новий газовий двигун G13C

Отримайте надійне рішення

Двигун — це серце будь-якого вантажного автомобіля. Новий газовий двигун розроблений на базі нашого надсучасного двигуна D13K. Але ми вивели його на якісно новий рівень — завдяки інноваційним рішенням він тепер може працювати на газі. Результат? Новий двигун G13C з продуктивністю дизельного. А також аналогічними інтервалами технічного обслуговування, надійністю й ефективністю. 

Екологічний транспорт

Виділяйтеся серед конкурентів

Ваші клієнти вимагають екологічно чистих перевезень? Добре. Volvo FM LNG забезпечує безпосереднє зниження рівня викидів CO2 на 20 %*. І вам не доведеться жертвувати вантажопідйомністю або продуктивністю. І, як підсумок, конкурентоспроможністю.

* Цей показник стосується викидів, які утворюються під час руху вантажівки (так званих «від бака до колеса»). 

Доменіко Монже, управляючий директор у Monge & C Spa

Використання вантажівок на газі не лише сприяє чистоті довкілля. Це також представляє користь для нашої компанії у фінансовому плані завдяки зменшенню прямих і посередніх витрат.

Доменіко Монже

Управляючий директор Monge & C Spa ділиться своїми великими планами на майбутнє.

Менеджер з розробки нових вантажівок з газовим двигуном у Volvo Trucks

Суспільство вимагає альтернативних, більш чистих видів палива. ЗПГ пропонує потенціал як для коротко-, так і для довгострокових рішень, зі значно зменшеним впливом на клімат.

Тобіас Бергман

Менеджер з розробки нових вантажівок з газовим двигуном у Volvo Trucks.

На шляху до нульового рівня викидів

Енергоефективність і альтернативні види палива є ключовим елементом нашої стратегії переходу до екологічно чистого транспорту. Новий Volvo FM LNG з газовим двигуном забезпечує безпосереднє зменшення рівня викидів CO2 на 20 %*. А завдяки здатності працювати на рідкому біопаливі викиди можна знизити на 100 %*. Ця вантажівка відкриває довгострокові можливості для переходу на відновлювані види палива, що зробить нас менш залежними від викопних джерел енергії. 

Усе це — важливі кроки в рамках нашої філософії, яка спрямована на забезпечення нульового рівня викидів CO2, а також здійснення перевезень з турботою про довкілля та ваш бізнес. 

 

* Цей показник стосується викидів, які утворюються під час руху вантажівки (так званих «від бака до колеса»). 

Пошук місцевого дилера

Спробуйте самі

Ваш дилер Volvo Trucks з задоволенням розповість вам про всі функції та переваги Volvo FM LNG. 

Пошук місцевого дилера