Як виглядає тандемний підйомний міст

Оптимальний режим їзди

Тандемний підйомний міст ідеально підходить для випадків, коли необхідно проїхати з повним вантажем в одному напрямку й без вантажу в іншому. Коли вантажівка порожня, просто натисніть кнопку на панелі приладів, щоб відключити й підняти ведучій міст. Після завантаження вантажівки ведучий міст автоматично опуститься й підключиться, щоб забезпечити максимальну керованість і зчеплення з дорогою. Це займає лише 15 секунд від початку до кінця, тому ви не витрачаєте ні секунди дорогоцінного часу.

Тандемний підйомний міст може також допомогти вам економити пальне

Економте до 4 % пального

Ведучий міст створює тертя і опору коченню, що приводить до збільшеного споживання палива. Відключивши й піднявши міст, коли він не потрібен, ви можете зменшити витрати пального до 4 % при їзді назад з піднятим мостом. І суттєво покращити прибутковість свого бізнесу. 

Тандемний підйомний міст у дії

Краща маневреність

При піднятому мості вантажівка поводить себе аналогічно транспортному засобу з колісною формуло 4x2 або 6x2 — з меншим радіусом повороту та суттєво покращеною маневреністю. Наприклад, радіус повороту вантажівки 6×4 з колісною базою 4,6 метрів можна зменшити більше ніж на один метр.

Тримайтеся міцно

Потрібно більше зчеплення? Просто натисніть кнопку на панелі приладів і ви зможете перенести всю вагу на один ведучій міст — за умови, якщо це дозволяють можливості моста. Це можна зробити навіть під час руху на низькій швидкості.

Тизер сервісу «Пошук дилера»

Підніміть міст Покращіть свій прибуток

Завітайте до місцевого дилеру Volvo Trucks та випробуйте тандемний підйомний міст на власному досвіді.

Пошук місцевого дилера