Менше зусилля завдяки інноваційній системі управління

Просто кермуйте

З системою I-Shift вести вантажівку простіше, безпечніше та комфортніше. Немає важкої педалі зчеплення і палиці, з якою треба боротися. Кожна зміна передачі вивірена з точністю до секунди. Простота системи дозволяє зменшити рівень втомлюваності водія та допомагає йому зосередитися на дорозі та руху транспорту навколо. А якщо ви хочете перемикати передачі вручну, натисніть кнопку на важелі перемикання передач для отримання прямого контролю над зчепленням.

Система працює в тандемі з іншими функціями для легкого та ефективного водіння

Заощадження пального

I-Shift створена для економії пального. Вони вирізняються меншою внутрішньою витратою енергії, але найголовнішу роль насправді відіграє електроніка. Кожне перемикання передачі відбувається у необхідний час. Це забезпечує роботу двигуну на найбільш ефективних обертах — як в економічному режимі, так і в режимі продуктивності. Крім того, під час руху з гори функція I-Roll автоматично вимикає двигун, максимально використовуючи рух вантажівки накотом та заощаджуючи додаткові 2% пального.

Систему розроблено на основі несинхронізованої механічної коробки перемикання передач

Як це працює

Система I-Shift базується на «класичній» несинхронізованій механічній коробці перемикання передач — звідси компактна конструкція і низькі внутрішні втрати. Магія відбувається у модулі електронного управління, що керує зчепленням та передачами. Оцінюючи інформацію про швидкість, вагу, якість дорожнього покриття і потрібний крутний момент, він обирає передачі з надзвичайною точністю. Окрім того, система працює у взаємодії з двигуном та підлаштовує оберти двигуна і гальмівний ефект для забезпечення найкращої продуктивності вантажівки.

Коробкою I-Shift можна управляти з чотирикнопкового пульта на панелі приладів

Компактні перемикачі

Система I-Shift настільки ефективна, що вам не потрібно часто використовувати важіль перемикання передач. Якщо ви хочете мати більше простору у кабіні, ви можете позбутися важеля перемикання передач та встановити систему управління на панелі приладів.

I-Shift з понижуючими передачами — починайте рух де завгодно

I-Shift з понижуючими передачами — починайте рух де завгодно

I-Shift став ще більш універсальним і простим в управлінні. Автоматизована коробка перемикання передач тепер доступна на вибір з однією або двома понижуючими передачами, а також з опціональними додатковими задніми передачами. Якщо ви перевозите важкі вантажі, ви знаєте, що рушання інколи буває складним, особливо на схилі або на поганій дорозі. Зрештою, вам доводиться вивантажувати вантаж або навіть користуватися буксиром, що є катастрофічним для вашого часу роботи і продуктивності. Обладнайте свій Volvo FM зчепленням I-Shift з понижуючими передачами, щоб залишити ці проблеми в минулому. Ваша легкість рушання буде кардинально покращена, а навантаження на зчеплення буде знижено на 75 відсотків, що позбавить вас зайвих ремонтів.

Крадіться повільно, поспішайте економно

Крадіться повільно, поспішайте економно

Чи може система I-Shift з тихохідними передачами реально підвищити паливну економічність? Безумовно. Оскільки раніше вам часто доводилося жертвувати паливною економічністю заради легкості рушання. Але, завдяки понижуючим передачам ми тепер можемо сконфігурувати вашу вантажівку зі швидшим передавальним числом заднього моста, що дозволить вам підтримувати крейсерську швидкість на значно менших обертах двигуна під час руху гарними дорогами. Це зменшує рівень споживання пального на кілька відсотків.

Абсолютний контроль в усіх напрямках

Абсолютний контроль в усіх напрямках

Маневрування на малих швидкостях є одним із найскладніших аспектів роботи. Завдяки передавальному числу до 32:1 (і до 37:1 для руху заднім ходом), зчеплення I-Shift з понижуючими передачами дозволяє вам їхати зі швидкістю 0,5–2 км/год. Ви завжди маєте повний контроль, що дозволяє акуратно паркуватися без зусиль для завантаження або вивантаження вантажу, а також уникати аварій, що можуть зіпсувати ваш день і вашу продуктивність. 

Скажіть «так» новим задачам

Скажіть «так» новим задачам

Система I-Shift з тихохідними передачами додає вантажівці універсальності, що дозволяє використовувати ту саму вантажівку у більш різноманітних умовах експлуатації і задачах. Їздите і дорогами і бездоріжжям? Потрібно перевезти надважкий вантаж? Працюєте високо над рівнем моря? Особливі задачі, які вимагають низьких швидкостей? Жодних проблем.

Модуль тихохідних передач додає лише 120 мм до довжини і 48 кг до ваги I-Shift.

Подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch

Подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch — новий підхід до водіння

Технологія подвійного зчеплення I-Shift Dual Clutch компанії Volvo Trucks — це перша в світі трансмісія з подвійним зчепленням для великовагових транспортних засобів, що забезпечує дійсно плавне та динамічне прискорення. Натхнена коробками передач для автоперегонів, система подвійного зчеплення I-Shift Dual Clutch перемикає передачі у долю секунди. Вона сприяє утворенню постійного потоку потужності, що повністю змінить ваш стиль водіння й покращить ефективність.

Комфорт і безпека водія

Комфорт і безпека водія

Якщо ваші транспортні задачі вимагають високої продуктивності та частих перемикань передач, обирайте подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch. Воно забезпечує неперевершений комфорт водіння. Забезпечується постійна підтримка крутного моменту, тому ви можете спокійно та впевнено перемикати передачу на повороті. Потужність постійно передається на колеса, нівелюючи ризик пробуксовування або втрати зчеплення зі слизькою дорогою. Навіть при гальмуванні двигуном під час спуску на низькій передачі забезпечується стабільний і безпечний рух вантажівки. Подвійне зчеплення I-Shift Dual Clutch сумісне з нашими двигунами D13K потужністю 460 і 500 к.с.

Що додає подвійне зчеплення Dual Clutch

Що додає подвійне зчеплення Dual Clutch

Подвійне зчеплення може заздалегідь обирати наступну передачу в той час, коли ви їдете на поточній. Тобто, одне зчеплення розімкнене, а інше — зімкнене. Завдяки двом вхідним валам і оригінальній конструкції зубчатих передач і механічних елементів, одночасно можуть бути ввімкнені дві передачі. Результат? Перемикання передач здійснюється за долі секунди — без переривання потоку потужності.

Вам подобається ваша I-Shift?

Вам подобається ваша I-Shift?

Програмне забезпечення дозволяє прилаштувати I-Shift до ваших умов руху. Оберіть один із чотирьох додаткових пакетів – Будівництво, Місцеві перевезення, Перевезення на дальні відстані або Важкі вантажі – а також із кількох опцій, таких як I-See, тихохідна передача і додаткова коробка відбору потужності.

I-Shift and I-See work together to save you fuel

I-See: максимальна ефективність і економічність

Інтуїтивна технологія I-See забезпечує плавну роботу коробок передач I-Shift під час руху пересіченою місцевостю, а відтак забезпечує ще більшу ефективність споживання пального.

Дізнайтесь як працює I-See works
Find your local dealer

Хочете собі I-Shift?

Дізнайтесь більше. Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks.

Знайдіть найближчого дилера