Volvo FM — офіс на колесах

Заходьте до власного офісу

Професіональне, безшумне та відмінно оснащене — таке робоче місце просто не хочеться полишати. Кольори та матеріали були ретельно підібрані. Панель приладів вирізняється витонченою округлою формою. А надзвичайно широке вікно забезпечує чудовий огляд дороги.

Нова приладова панель вантажівки Volvo FM

Все у межах вашої досяжності

Не треба нахилятися. Не треба вигинатися. Відводити погляд від дороги. У Volvo FM всі прилади знаходяться саме там, де вам необхідно. Основна інформація — на відстані погляду. А завдяки перемикачам з можливістю налаштування всі необхідні вам функції — у межах витягнутої руки. 

Безліч можливостей для зберігання речей у новій Volvo FM

Безліч місця для ваших речей

Часто навіть найменші деталі, починаючи з ручок та папок і закінчуючи телефоном і улюбленою чашкою, допомагають краще виконувати свою роботу. Саме тому ми створили велику кількість корисних відділень для зберігання речей. Просторі ящики в центральній частині кабіни, під спальною полицею, задні та бокові зовнішні відділення для речей можна пристосувати до ваших потреб. І безліч відділень, що допомагають краще організувати різну роботу, наприклад, паперову. Є навіть тримач для ноутбука, кошик для використаного паперу і розкладний тримач для дволітрової пляшки.

Нове комфортабельне місце водія у Volvo FM

Вам комфортно сидіти?

Нове місце водія забезпечує відмінну підтримку, діапазон регулювання і вдосталь місця для ніг. Його можна регулювати на 20см вперед або назад, а також на 10см у вертикальній площині. Ви сидітимете зручніше ніж будь-коли раніше.

У Volvo FM кермо може регулюватися по висоті і складатися

Ваша ідеальне положення при водінні

Положення рульового колеса можна регулювати на 90мм у вертикальній площині та нахиляти його на 28 градусів. Управляється за допомогою педалі, яку можна легко прибрати, аби вона не заважала вам при посадці та виходу з кабіни. Ергономічний дизайн дозволяє використовувати різний хват керма, тому вам буде комфортно протягом усього дня. Ви можете замовити шкіряну оббивку, щоб додати трохи розкоші.

Volvo FM — Службові системи

Службова та інформаційно-розважальна система

Зручна навігація, Dynafleet, покращені комунікаційні функції та якість аудіосистеми. Інтегрована система від Volvo Trucks для доступу до послуг, інформації та розваг об'єднує всі функції під єдиним інтерфейсом — семи-дюймовим сенсорним екраном. Управління здійснюється вручну, голосовими командами або кнопками на кермі.

Переосмисліть свій досвід перебування в кабіні.

Volvo FM — Простий в експлуатації

Легкий у використанні

Полегшує управління послугами та інформаційно-розважальною системою. Та відчуйте переваги: покращене та безпечніше водіння, простіша навігація та більш ефективне управління автопарком.

Ця система поєднує аудіо-розважальну систему салону з функціями Dynafleet і навігації.

Інтеграція службової та інформаційно-розважальної системи означає, що ними стало легше користуватися. Торкніться екрану, натисніть кнопку на кермі або дайте голосову команду. Як буде зручно вам.

Пошук місцевого дилера

Працюйте у комфорті

Відрегулюйте потрібне вам положення при водінні. Випробуйте ліжко. Оцініть оглядовість. Місцевий дилер Volvo Trucks продемонструє вам кожну особливість кабіни Volvo FM.

Пошук місцевого дилера