Volvo FM — офіс на колесах

Заходьте до власного офісу

Професіональне, безшумне та відмінно оснащене — таке робоче місце просто не хочеться полишати. Кольори та матеріали були ретельно підібрані. Панель приладів вирізняється витонченою округлою формою. А надзвичайно широке вікно забезпечує чудовий огляд дороги.

Нова приладова панель вантажівки Volvo FM

Все у межах вашої досяжності

Не треба нахилятися. Не треба вигинатися. Відводити погляд від дороги. У Volvo FM всі прилади знаходяться саме там, де вам необхідно. Основна інформація — на відстані погляду. А завдяки перемикачам з можливістю налаштування всі необхідні вам функції — у межах витягнутої руки. 

Безліч можливостей для зберігання речей у новій Volvo FM

Безліч місця для ваших речей

Часто навіть найменші деталі, починаючи з ручок та папок і закінчуючи телефоном і улюбленою чашкою, допомагають краще виконувати свою роботу. Саме тому ми створили велику кількість корисних відділень для зберігання речей. Просторі ящики в центральній частині кабіни, під спальною полицею, задні та бокові зовнішні відділення для речей можна пристосувати до ваших потреб. І безліч відділень, що допомагають краще організувати різну роботу, наприклад, паперову. Є навіть тримач для ноутбука, кошик для використаного паперу і розкладний тримач для дволітрової пляшки.

Нове комфортабельне місце водія у Volvo FM

Вам комфортно сидіти?

Нове місце водія забезпечує відмінну підтримку, діапазон регулювання і вдосталь місця для ніг. Його можна регулювати на 20см вперед або назад, а також на 10см у вертикальній площині. Ви сидітимете зручніше ніж будь-коли раніше.

У Volvo FM кермо може регулюватися по висоті і складатися

Ваша ідеальне положення при водінні

Положення рульового колеса можна регулювати на 90мм у вертикальній площині та нахиляти його на 28 градусів. Управляється за допомогою педалі, яку можна легко прибрати, аби вона не заважала вам при посадці та виходу з кабіни. Ергономічний дизайн дозволяє використовувати різний хват керма, тому вам буде комфортно протягом усього дня. Ви можете замовити шкіряну оббивку, щоб додати трохи розкоші.

Volvo FM — Службові системи

Службова та інформаційно-розважальна система

Зручна навігація, Dynafleet, покращені комунікаційні функції та якість аудіосистеми. Інтегрована система від Volvo Trucks для доступу до послуг, інформації та розваг об'єднує всі функції під єдиним інтерфейсом — семи-дюймовим сенсорним екраном. Управління здійснюється вручну, голосовими командами або кнопками на кермі.

Переосмисліть свій досвід перебування в кабіні.

Volvo FM — Простий в експлуатації

Легкий у використанні

Полегшує управління послугами та інформаційно-розважальною системою. Та відчуйте переваги: покращене та безпечніше водіння, простіша навігація та більш ефективне управління автопарком.

Ця система поєднує аудіо-розважальну систему салону з функціями Dynafleet і навігації.

Інтеграція службової та інформаційно-розважальної системи означає, що ними стало легше користуватися. Торкніться екрану, натисніть кнопку на кермі або дайте голосову команду. Як буде зручно вам.

Огляд інтер'єру кабіни на 360°

Ознайомтесь з наведеним нижче інтерактивним оглядом інтер'єру кабіни. Клацніть на текстові вставки, щоб отримати додаткову інформацію. Оберіть опцію «На повний екран», щоб не упустити жодної деталі. Опис особливостей та функцій носить загальний характер, вони можуть відрізнятися в залежності від вантажівки.

Пошук місцевого дилера

Працюйте у комфорті

Відрегулюйте потрібне вам положення при водінні. Випробуйте ліжко. Оцініть оглядовість. Місцевий дилер Volvo Trucks продемонструє вам кожну особливість кабіни Volvo FM.

Пошук місцевого дилера