Ми знаємо, що коїться на дорогах. Ми знаємо, як виглядають аварії. Саме тому ми проводимо так багато додаткових випробувань, які за законодавством зовсім не обов'язкові.

Карл Йоган Алмквіст

Директор з безпеки руху і продукції, Volvo Trucks

Інтер'єр

Безпечна посадка у кабіні Volvo FL

Безпечна посадка

У кабіні Volvo FL водій почуває себе під надійним захистом. Кріплення сидіння та усю конструкцію кабіни було підсилено та випробувано у жорстких умовах, які висуваються до всіх наших кабін. 

Система alcolock Volvo FL

Система Alcolock (антиалкогольний блокіратор)

Алкоголь не має нічого спільного з дорожнім рухом. До комплектації вантажівки можна включити систему Alcolock (антиалкогольний блокіратор). Вона стане чітким свідченням вашого серйозного ставлення до безпеки дорожнього руху в очах ваших водіїв і замовників. 

Багатомісна кабіна Volvo FL

Кабіна з двома рядами сидінь

На сидіннях багатомісної кабіни Volvo FL безпечно зможуть розміститися до 7 чоловік. Багатомісна кабіна також пройшла усі жорсткі випробування, які проводяться з іншими кабінами. 

Вбудований пасок безпеки Volvo FL

Вбудований пасок безпеки

Близько половини летальних наслідків у вантажівках можна було б уникнути, якби люди користувалися пасками безпеки — факт, який варто взяти до уваги, коли ви наступного разу вирушите в дорогу. У Volvo FL паски безпеки вбудовані у сидіння. 

Екстер'єр

Система протипідкатного захисту Volvo FL

Системи протипідкатного захисту

Вбудовані спереду, ззаду і по бокам, вони захищають інших учасників руху при зіткненні. Ця система запобігає затисканню дрібних транспортних засобів під вантажівкою у випадку зіткнення. 

Освітлення Volvo FL

Освітлення

Ми поєднали передні габаритні вогні і денні ходові вогні. В результаті, пристрій забезпечує інтелектуальне освітлення завдяки компактному блоку. Вантажівка завжди буде помітна іншим учасникам дорожнього руху. 

Кругова оглядовість Volvo FL

Кругова оглядовість

Volvo FL обладнано ідеальним комплектом дзеркал; автомобіль має велике лобове скло з низькою нижньою кромкою та додаткові віконця у дверях, завдяки чому ви можете бачити усе, що відбувається навколо вашої вантажівки. Це має дуже важливе значення для безпечного руху у міських умовах. 

Системи активної безпеки Volvo FL

Системи активної безпеки

Ваша вантажівка допомагатиме вам. Ознайомтеся з коротким оглядом систем активної безпеки, які використовуються у Volvo Trucks. 

Обговорення питань безпеки Volvo FL

А що як?

Наш директор з безпеки руху та продукції ділиться секретами наших систем активної безпеки та порядку їх роботи.

VT

Відчуйте безпеку на власному досвіді

Місцевий дилер Volvo Trucks продемонструє вам кожну функцію систем безпеки у дії, а також відповість на будь-які питання з безпеки вантажівок.

Пошук місцевого дилера