Дізнайтеся більше про наш Золотий контракт для вантажівок Volvo FH

Експлуатаційна готовність на 100% гарантована

Дизайн преміум-класу, неймовірні послуги та широка мережа сервісних центрів. Замовте золотий контракт Volvo та телематичні системи, та отримайте гарантовані 100% експлуатаційної готовності. Це означає, що ваша вантажівка буде готова до роботи у будь-який момент, коли вам потрібно. А якщо ні, ми надамо вам іншу вантажівку або виплатимо фінансову компенсацію.

Покращіть час безвідмовної роботи?
Борт-інженер Volvo FH16

ТЕЛЕМАТИЧНІ ПРИСТРОЇ — ВАШ БОРТОВИЙ ТЕХНІК

Ця інтелектуальна технологія дозволяє майстерням слідкувати за інформацією по вашому двигуну, пробігу та обсягам споживання пального. Технічні спеціалісти можуть також проглядати діагностичні коди несправностей та відстежувати стан найважливіших компонентів вантажівки (гальмівні колодки, зчеплення, акумулятор тощо). Такий спосіб моніторингу дозволяє уникнути незапланованих зупинок. Крім того, завдяки отриманій інформації майстерні будуть повністю готові до вашого прибуття, і ви повернетеся на дорогу у максимально короткий термін.

Гаряча телефонна лінія служби екстреної допомоги на дорогах VAS On-Call — обслуговування саме тоді й там, коли і де потрібно

Телефонна служба екстреної допомоги на дорогах «Volvo Action Service» – просто натисніть кнопку

Непередбачена зупинка хтозна-де? Натисніть на кнопку гарячої телефонної лінії служби екстреної допомоги на дорогах Volvo Action Service та вас автоматично з’єднають з оператором, який розмовляє вашою мовою (машина перевіряє національність, вказану на карті для цифрового тахографа). Оператор знатиме ваше точне місцезнаходження, ідентифікаційний номер шасі та зможе передати будь-які необхідні діагностичні коди несправностей технічному спеціалісту. Будьте спокійними, допомога вже у дорозі.

Отримайте кнопку VAS
Мінімум аварій з Volvo FH16

Мінімум аварій. Краща експлуатаційна готовність

Ми одержимі безпекою. Вона у нашій крові. Вона — наріжний камінь при розробці будь-якої вантажівки. Чим менше з вами стається аварій, тим більше часу ваша вантажівка (та водій) проводить у дорозі. FH - це найбезпечніша вантажівка Volvo. Усіх часів. Вона також обладнана інноваційними засобами безпеки, що захищають вантажівку, водія та інших учасників дорожнього руху..

Зустрічайте найбезпечніший Volvo у світі
Пошук місцевого дилера

Подобається ідея 100% експлуатаційної готовності?

Вам місцевий дилер Volvo Trucks знає все про збільшення часу безвідмовної роботи. Завітайте до нього або зателефонуйте.

Пошук місцевого дилера