Ми знаємо, що коїться на дорогах. Ми знаємо, як виглядають аварії. Саме тому ми проводимо так багато додаткових випробувань, які за законодавством зовсім не обов'язкові.

Карл Йоган Алмквіст

Директор з безпеки руху і продукції, Volvo Trucks

Наші випробування безпеки потребують додаткових зусиль: відео

Інтер'єр

Volvo FH Нічний режим

Завдяки нічному режиму водії можуть миттєво вимикати всі непотрібні підсвічування на панелі приладів одним натисканням кнопки. Це дає змогу зменшити відблиски, що потрапляють у поле зору водія, та запобігти відволіканню через відбиття від лобового скла і бокових дзеркал. Нічний режим найкраще підходить для далекобійників під час водіння вночі, а також під час руху заднім ходом або маневруванні за важких погодних й інших несприятливих умов, наприклад при під'єднанні та розчепленні причепу.

Volvo FH Аварійний люк

АВАРІЙНИЙ ЛЮК

Кожна вантажівка Volvo FH16 обладнана великим люком, який виконує також роль аварійного виходу. Також він робить кабіну світлою і просторою — такою, що дозволяє вам бути завжди напоготові та зосередитися на дорозі.

Volvo FH Пасок безпеки

ПАСОК БЕЗПЕКИ

Близько половини летальних наслідків у вантажівках можна було б уникнути, якби люди користувалися пасками безпеки — факт, який варто взяти до уваги, коли ви наступного разу вирушите в дорогу.

Екстер'єр

Volvo FH16, система переднього протипідкотного захисту

Система переднього протипідкотного захисту

Поглинає частину сили від удару під час зіткнення та згортає нижню частину вантажівки назад. Тепер виготовлена з більш легких та міцних матеріалів, а тому ефективна навіть на високих швидкостях. 

Volvo FH16, зовнішнє освітлення

Освітлення

Ми поєднали передні габаритні вогні і денні ходові вогні. В результаті, пристрій забезпечує інтелектуальне освітлення завдяки компактному блоку.

Volvo FH16, дзеркала та вікна

Дзеркала та оглядовість

Цілий ряд інтелектуальних технологій призначений забезпечити нашим водіям оглядовість на всі 360 градусів. Але чималі вікна та дзеркала FH16 також забезпечують чудове поле зору.

СИСТЕМИ АКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ

Ваша вантажівка допомагатиме вам. Ознайомтеся з коротким оглядом систем активної безпеки, які використовуються у Volvo Trucks.

Пошук місцевого дилера

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЩО ТАКЕ СПРАВЖНЯ БЕЗПЕКА ОСОБИСТО

Місцевий дилер Volvo Trucks продемонструє вам кожну функцію систем безпеки у дії, а також відповість на будь-які питання з безпеки вантажівок.

Пошук місцевого дилера