З моменту своєї появи система динамічного управління від Volvo (VDS) стала гарантом чудової курсової стійкості на високій швидкості, повного контролю на низькій швидкості, а також значно меншого напруження у м’язах. Відтепер вона також допомагає уникнути заносу і ненавмисної зміни смуги, дозволяє водію налаштувати параметри керма та навіть вирізняється функцією віддаленого рульового управління.

Як працює динамічне управління від volvo

Відеоролик, який присвячено принципу роботи динамічного управління Volvo

Технологія управління зі швидким реагуванням

Запатентована нами технологія об'єднує у собі традиційний гідравлічний кермовий механізм та електричний мотор, з'єднаний з кермовим механізмом. Обробляючи вхідні сигнали від кількох датчиків, електронний блок управління визначає напрямок руху вантажівки, а також наміри водія. Мотор отримує сигнали від системи управління 2000 разів на секунду, користуючись концепцією під назвою «накладення крутного моменту» (torque overlay) для коригування мимовільних рухів керма та надання допоміжного зусилля за необхідності. Відтепер динамічне управління Volvo доступне для всіх конфігурацій мостів, включно з подвійним переднім мостом.

Динамічне управління Volvo FH16 на високих швидкостях

Легке кермування за будь-якої швидкості

На високих швидкостях система динамічного управління від Volvo забезпечує стійкість та дотримання курсу вашою вантажівкою. А при повільному та обережному маневруванні вона збільшує зусилля на кермі, які вам необхідні, незалежно від ваги вантажу. Ми з повною впевненістю заявляємо, що ви можете керувати новим Volvo FH одним пальцем.

Рух заднім ходом з Динамічним управлінням від Volvo

Рух назад. Відтепер це так само просто, як і рухатися вперед.

Ми зробили так, щоби рух назад навіть повністю завантаженої вантажівки не складав для водія жодних зусиль. Динамічне управління від Volvo забезпечує неймовірну точність руху, при цьому фізичні навантаження на водія зводяться до мінімуму, а кермо повертається у нейтральну позицію автоматично. А з покращеною курсовою стійкістю ви можете проїхати на вантажівці заднім ходом понад 100 метрів та не збитися з курсу.

Неймовірно пряма траєкторія руху Volvo FH

Неймовірно прямий рух за будь-яких умов

Ви змушені коригувати курс після гальмування або проїзду ділянки з нерівною поверхнею? Це все у минулому. Поштовхи через нерівності, вибоїни та розмітку на дорозі? Ви їх майже не відчуватимете. Система динамічного управління від Volvo навіть компенсує вплив сильного бокового вітру. Тому ослабте стиснення керма – вантажівка не змінить свій напрямок, поки ви самі не захочете цього.

Руки водія на кермі

Динамічне управління

З динамічнім управлінням від Volvo з можливістю персональних налаштувань парадом керуєте ви. Саме ви налаштовуєте опір керма згідно умов водіння та власних потреб. Ви можете вибрати попередньо налаштовану конфігурацію або створити власну. Результат — враження від водіння, що повністю відповідають вашим сподіванням.

Дізнайтеся, як це працює
Volvo FH їде за холодних погодних умов

Уникнення заносу

Динамічне управління Volvo з допоміжною функцією підтримання стійкості мінімізує ризик заносу. У разі визначення ознак заносу система негайно й плавно втручається в кермування. Вона допомагає вам повернути кермо у протилежну сторону й стабілізувати вантажівку — ви навіть не встигнете збагнути, що могло трапитися.

Дізнайтеся, як це працює
Volvo FH їде пліч-о-пліч з легковим автомобілем Volvo

Не втрачайте намічений курс

Динамічне кермування Volvo з допоміжною функцією утримання смуги мінімізує ризик перегортання та зіткнення з іншими транспортними засобами. За ненавмисного наближення вашої вантажівки до розмітки смуги система допоможе вам відновити необхідний напрямок руху шляхом плавного повороту керма. Ця функція майже непомітна, однак вона дозволяє вивести безпеку на якісно новий рівень.

Дізнайтеся, як це працює
Водій кермує Volvo FH за межами кабіни за допомогою віддаленого керування

Ласкаво просимо до нової кабіни

Динамічне кермування Volvo з зовнішнім керуванням дозволяє вам керувати вантажівкою у віддаленому режимі. Ця функція ідеально підходить для ситуацій, коли часто доводиться працювати за межами кабіни та здійснювати повторювані короткі рухи вантажівкою. Це не лише сприяє кращій продуктивності, а й набагато вищому рівню комфорту під час робочого дня.

Дізнайтеся, як це працює
Пошук місцевого дилера

Готові спробувати динамічне управління?

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та здійсніть найлегший тест-драйв у своєму житті.

Пошук місцевого дилера