Volvo FH з причепом та піднятим тандемним мостом на гравійній дорозі

Оптимальний режим їзди

Тандемний міст ідеально підходить для випадків, коли необхідно проїхати з повним вантажем в одному напрямку й без вантажу в іншому. Коли вантажівка порожня, просто натисніть кнопку на панелі приладів, щоб відключити й підняти ведучій міст. Після завантаження вантажівки ведучий міст автоматично опуститься й підключиться, щоб забезпечити максимальну керованість і зчеплення з дорогою. Це займає лише 15 секунд від початку до кінця, тому ви не витрачаєте ні секунди дорогоцінного часу.

Піднятий тандемний міст крупним планом

Економте до 4 % пального

Ведучий міст створює тертя і опору коченню, що приводить до збільшеного споживання палива. Відключивши й піднявши міст, коли він не потрібен, ви можете зменшити витрати пального до 4 % при їзді назад з піднятим мостом. І суттєво покращити прибутковість свого бізнесу.

Піднятий тандемний міст на гравійній дорозі

Краща маневреність

При піднятому мості вантажівка поводить себе аналогічно транспортному засобу з колісною формуло 4x2 або 6x2 — з меншим радіусом повороту та суттєво покращеною маневреністю. Наприклад, радіус повороту вантажівки 6×4 з колісною базою 4,6 метрів можна зменшити більше ніж на один метр.

Volvo FH16, тримайтеся міцніше

Тримайтеся міцно

Потрібне краще зчеплення? Просто натисніть кнопку на панелі приладів і ви зможете перенести всю вагу на один ведучій міст — за умови, якщо це дозволяють можливості моста. 

Пошук місцевого дилера

Підніміть міст Покращіть свій прибуток

Завітайте до місцевого дилеру Volvo Trucks та випробуйте тандемний підйомний міст на власному досвіді.

Пошук місцевого дилера