Volvo FH з подвійним зчепленням I-Shift на дорозі

Просто кермуйте

З системою I-Shift вести вантажівку простіше, безпечніше та комфортніше. Немає важкої педалі зчеплення і палиці, з якою треба боротися. Кожна зміна передачі вивірена з точністю до секунди. Простота системи дозволяє зменшити рівень втомлюваності водія та допомагає йому зосередитися на дорозі та руху транспорту навколо. А якщо ви хочете перемикати передачі вручну, натисніть кнопку на важелі перемикання передач для отримання прямого контролю над зчепленням.

Заощадження пального

Заощадження пального

I-Shift створена для економії пального. Вони вирізняються меншою внутрішньою витратою енергії у порівнянні з механічними коробками перемикання передач. Але найголовнішу роль насправді відіграє електроніка. Кожне перемикання передачі відбувається у необхідний час. Це забезпечує роботу двигуну на найбільш ефективних обертах — як в економічному режимі, так і в режимі продуктивності. Крім того, при русі з гори функція I-Roll автоматично вимикає двигун, максимально використовуючи рух вантажівки накатом та заощаджуючи додаткові 2 % пального.

Як це працює

Як це працює

Система I-Shift базується на «класичній» несинхронізованій механічній коробці перемикання передач — звідси компактна конструкція і низькі внутрішні втрати. Магія відбувається у модулі електронного управління, що керує зчепленням та передачами. Оцінюючи інформацію про швидкість, вагу, якість дорожнього покриття і потрібний крутний момент, він обирає передачі з надзвичайною точністю. Окрім того, система працює у взаємодії з двигуном та підлаштовує оберти двигуна і гальмівний ефект для забезпечення найкращої продуктивності вантажівки.

Volvo FH16, понижуючі передачі

Посилений для важких умов експлуатації

Якщо ви їздите у надзвичайно важких умовах, ви оціните підсилений I-Shift. Він був створений спеціально для ситуацій, коли вам потрібно часто підніматися й опускатися схилами крутизною понад 10 %, або їздити надзвичайно пересіченою місцевістю. Це означає, що відтепер I-Shift доступний для умов, де раніше єдиним доступним вибором була лише механічна коробка перемикання передач або автоматична коробка Powertronic.

Покращене рушання на схилах

I-Shift з понижуючими передачами — починайте рух де завгодно

I-Shift стала ще більш універсальною і простою в управлінні. Автоматизована коробка перемикання передач тепер доступна на вибір з однією або двома понижуючими передачами, а також з опціональними додатковими задніми передачами. Якщо ви перевозите важкі вантажі, ви знаєте, що рушання інколи буває складним, особливо на схилі або на поганій дорозі. Зрештою, вам доводиться вивантажувати вантаж або навіть користуватися буксиром, що є катастрофічним для вашого часу роботи і продуктивності. Обладнайте свій Volvo FH16 зчепленням I-Shift з понижуючими передачами, і ці проблеми залишаться в минулому. Ваша легкість рушання буде кардинально покращена, а навантаження на зчеплення буде знижено на 75 відсотків, що позбавить вас зайвих ремонтів.

Volvo FH16, менше споживання пального

Крадіться повільно, поспішайте економно

Чи може система I-Shift з понижуючими передачами реально підвищити паливну економічність? Безумовно. Оскільки раніше вам часто доводилося жертвувати паливною економічністю заради легкості рушання. Але, завдяки понижуючим передачам ми тепер можемо сконфігурувати вашу вантажівку зі швидшим передавальним числом заднього моста, що дозволить вам підтримувати крейсерську швидкість на значно менших обертах двигуна під час руху гарними дорогами. Це зменшує рівень споживання пального на кілька відсотків.

Абсолютний контроль на дуже низьких швидкостях

Абсолютний контроль в усіх напрямках

Маневрування на малих швидкостях є одним із найскладніших аспектів роботи. Завдяки передавальному числу до 32:1 (і до 37:1 для руху заднім ходом), зчеплення I-Shift з понижуючими передачами дозволяє вам їхати зі швидкістю 0,5–2 км/год. Ви завжди маєте повний контроль, що дозволяє акуратно паркуватися без зусиль для завантаження або вивантаження вантажу, а також уникати аварій, що можуть зіпсувати ваш день і вашу продуктивність.

Збільшення універсальності вантажівки

Скажіть «так» новим задачам.

Система I-Shift з понижуючими передачами додає вантажівці універсальності, що дозволяє використовувати ту саму вантажівку у більш різноманітних умовах експлуатації і задачах. Їздите і дорогами і бездоріжжям? Потрібно перевезти надважкий вантаж? Працюєте високо над рівнем моря? Особливі задачі, які вимагають низьких швидкостей? Жодних проблем. Модуль тихохідних передач додає лише 120 мм до довжини і 48 кг до ваги I-Shift.

Vol FH16 розширює межі можливого

Розширюючи межі можливого

Погляньте, як Volvo FH16, обладнана зчепленням I-Shift з понижуючими передачами, перевозить масивний вантаж вагою 750 тонн.

Вам подобається ваша I-Shift?

Вам подобається ваша I-Shift?

Програмне забезпечення дозволяє прилаштувати I-Shift до ваших умов руху. Оберіть один із чотирьох додаткових пакетів – Будівництво, Місцеві перевезення, Перевезення на дальні відстані або Важкі вантажі – а також із кількох опцій, таких як I-See, тихохідна передача і додаткова коробка відбору потужності.

Як I-See може економити пальне на горбистій місцевості

I-See: збільшіть ефективність та заощаджуйте по максимуму

На пагорбистій місцевості зчеплення I-Shift та подвійне зчеплення I-Shift працюють у тісному тандемі з інтуїтивною технологією I-See, щоб заощадити вам ще більше палива.

Дізнайтеся, як працює I-See
Пошук місцевого дилера

Проїдьте на Volvo FH16

Хочете випробувати I-Shift? Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks і він з радістю передасть вам ключі.

Пошук місцевого дилера