Вантажівка знає показники нахилу дороги наперед і повідомляє двигуну і трансмісії I-Shift дані, які дозволяють максимально ефективно використовувати кінетичну енергію вантажівки, заощаджувати пальне та зменшити викиди CO2.

Андерс Еріксон

Розробник I-See, Volvo Trucks

Відеоролик, який присвячено принципу роботи технології I-See

Заощадження за допомогою I-See

Дізнайтеся, скільки може заощадити вам I-See.

Як це працює

При наближенні до пагорбу вантажівка завантажує дані з топографічної мапи високої роздільної здатності, що доступна в онлайн-режимі. Потім ця інформація використовується у рамках шестиетапного процесу для максимального використання кінетичної енергії та скорочення споживання пального на 5 %. У разі відсутності дороги на мапі або втрати з'єднання з сервером вантажівка переключиться на рішення, що використовує загальну базу даних.

Досвідчені водії вже вміють так робити. Але якщо ви у дорозі вже вісім годин поспіль, навряд чи ви зможете зробити все так само правильно. З I-See ви зможете зосередитися на інших важливих аспектах водіння, а технологія попіклується про рух пагорбам на підйомах.

 Система I-See підключена до хмарного середовища

Постійна підтримка — у реальному часі

Нову систему I-See було покращено. Як і раніше, це унікальна система, яка використовує топографічні дані для оптимізації швидкості і перемикання передач. Нова I-See використовує в першу чергу дані з високодеталізованих комерційних топографічних мап, а потім — дані, що були отримані від інших користувачів I-See та зберігаються на хмарі. У разі втрати з'єднання система використовує дані, що зберігаються в локальному сховищі.

Таким чином, у вас завжди буде доступ до топографічних даних і ви зможете насолодитися більш плавною їздою. Система оновлюється автоматично — жодної необхідності у відвідуванні майстерні.

Пошук місцевого дилера

Хочете заощаджувати більше?

Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks та дізнайтеся про всі функції та сервіси з заощадження пального.

Пошук місцевого дилера