Її дизайн — це справжнє свято для водіїв вантажівок усього світу

Рікард Орелл

Директор служби дизайну, Volvo Trucks

Відеоролик, присвячений дизайну кабіни Volvo FH

Розробка Volvo FH16

Ідеальне робоче місце

Нове втілення Globetrotter від Volvo. Неймовірний комфорт всередині. Світовий рівень безпеки ззовні. А також неймовірний візуальний дизайн, який виділяє вантажівку з потоку машин

На вибір пропонується більше 650 варіантів кольорового оформлення вантажівки. Всі фарби екологічно безпечні.

Заощадьте свій час та гроші — отримайте кабіну Volvo у бажаному кольорі одразу, не відвідуючи фарбувальний цех. На вибір пропонується більше 650 варіантів фарб різного тону та відтінків. А якщо ви не можете знайти потрібний вам колір у асортименті, ми підберемо його для вас за допомогою віртуального редактора.

Хочете подивитися заздалегідь? Скористуйтеся редактором фарбування нижче.

Нагадуємо, що дисплей комп'ютера може передавати кольори неточно. Щоб побачити реальні зразки фарб, відвідайте свого дилера Volvo. Також зауважте, що деякі кольори можуть бути недоступні для деяких моделей або на деяких ринках. На ілюстрації показана вантажівка з максимально насиченим кольором фарби.

У галереї кольорових рішень містяться всі кольори, доступні в системі продажів. Багато суцільних кольорів доступні також з прозорим покриттям. Якщо ви не можете знайти бажаний колір, зверніться до свого дилера Volvo.

Пошук місцевого дилера

Побачте її. Торкніться її. Спробуйте її у дії

Ваш дилер може продемонструвати вам Volvo FH16 у всій красі. Та відповісти на будь-які питання щодо її неймовірного дизайну та вражаючих якостей.

Пошук місцевого дилера