Високоточний інструмент Volvo FH16

Високоточний інструмент

Шасі перетворюють Volvo FH16 у високоточний дорожній інструмент. Динамічне управління від Volvo також доступне для вантажівок з подвійним переднім мостом, що істотно зменшує навантаження на шию, спину і плечі водія. Щоб підвищити вашу продуктивність і гнучкість, ми також збільшили вантажопідйомність переднього подвоєного моста з 18 до 20 тонн. А якщо вам потрібен максимальний дорожній просвіт, у серії Volvo FH16 тепер доступна пневматична підвіска GRAS-G2.

Легші компоненти шасі Volvo FH16

Чим легший, тим кращий

Volvo FH16 оптимізований для виконання важких і вимогливих завдань. Та ми постійно працюємо над зниженням ваги осьових кріплень і інших компонентів шасі в наших вантажівках, наскільки це можливо. 

Шасі Volvo мають тандемний підйомний міст

Тандемний підйомний міст.

Ваш Volvo FH16 тепер доступний з повністю новим тандемним підйомним мостом — революційною функцією, яка дозволяє відключати й піднімати останній ведучій міст під час руху без вантажу. Так само як при підйомі заднього неведучого моста, це значно покращує радіус повороту і зменшує споживання пального.

Більше про тандемний підйомний міст
П'ять вісей Volvo FH16

П'ять мостів — одразу з заводу

Перевозите важкі вантажі? Ви можете замовити 5-вісну вантажівку прямо з заводу. Ви отримаєте свою вантажівку швидше. Жодних витрат на переробку. І ви отримаєте вантажівку з повним ухваленням типу транспортного засобу. Ви також отримаєте зиск у вигляді повної гарантії Volvo і нашої післяпродажної підтримки, що може в перспективі скоротити ваші операційні витрати.

Дізнайтеся про нашу колісну формулу 10x4
Можливості дообладнання роблять ваш Volvo FH готовим до будь-якої роботи

Більше можливостей. Швидке встановлення надбудови

Завдяки численним варіантам специфікацій підготовка Volvo FH16 до встановлення будь-яких надбудов, включаючи змінні кузови, буде відбуватися швидко та легко. Новий електронний модуль надбудови легко підключається, а ресурс Volvo Bodybuilder Instructions (інструкції зі встановлення надбудов Volvo) забезпечує онлайн-доступ до всіх необхідних технічних креслень і комутаційних схем.

Переглянути наші інструкції з установлення надбудов Volvo

Нова компоновка шасі

Volvo FH16, шасі тягача

Шасі тягача

1. Подвійні акумулятори
Встановлення опціонального подвійного акумулятора забезпечує більшу енергоємність у сферах, де це необхідно.
 

2. Відсік акумулятора (BBOX-EF)
Варіант розміщення позаду між елементами рами шасі.
 

3. Бак для рідини AdBlue
Може встановлюватися зверху рами, за кабіною, дозволяючи збільшити запас пального (ADTP-BC).

4. Блок управління компресором
Розміщується між елементами рами шасі для збільшення простору для обладнання, яке монтується на рамі, наприклад, баків для пального.

Volvo FH16, шасі вантажного автомобіля

Шасі вантажівки

1. Вільне місце на рамі
Комплектація шасі може бути переміщена назад, щоб звільнити простір для опор крана або іншого обладнання. (FAA10 — прибл. 500 мм; FAA20 — прибл. 600 мм).

2. Ряд отворів у рамі для надбудовників
Верхній ряд отворів призначений для надбудовника. Всі кронштейни мають вигин та прокладку діаметром 8 мм. Заклепки не використовуються.

3. Підготовка для крана
Опорна плита для крана може бути встановлена на шасі виробником.

4. Задня пневматична підвіска та короткий задній звис Перероблений передній стабілізатор може зменшити задній звис — корисно при використанні автомобіля в будівництві, полегшує роботу з асфальтоукладальником та встановлення знімного кузова.

Пошук місцевого дилера

Подобається? Спробуйте її у дії

Єдиний спосіб повністю відчути переваги наших нових динамічних шасі – це сісти за кермо. Ваш місцевий дилер Volvo Trucks має відповіді на всі питання.

Пошук місцевого дилера