Довершена вантажівка для магістральних перевезень

Volvo FH з I-Save — це ідеальне рішення для зменшення витрат пального в сфері магістральних перевезень без погіршення ходових якостей.
Чим більше відстань, тим більше палива ви можете зекономити та підвищити свій дохід.

Зменшіть витрати на пальне на 7 %

Зменшіть витрати на пальне на 7 %

Завдяки поєднанню високоефективного двигуна D13TC і технологій заощадження пального, зокрема
картографічної технології I-See, Volvo FH з I-Save економить до 7 %* пального на далеких відстанях.

*Порівнюється D13TC Євро 6 Step D з паливним пакетом «Дальні перевезення» (I-Save) і D13 eSCR Євро 6 Step D без паливного пакета «Дальні перевезення». Фактичний показник економії пального буде залежати від багатьох факторів, зокрема використання круїз-контролю, фактичної топографії, досвіду водія та погодних умов.

Суттєве збільшення продуктивності

Суттєве збільшення продуктивності

Потужний двигун D13TC забезпечує на 300 Нм більший крутний момент на низьких обертах. Таким чином, щоб підтримувати постійну швидкість на автошляхах, не потрібно багато працювати газом і втрачати пальне. Економ-пакет I-See дозволяє двигуну долати підйоми на більш високій передачі — тобто ви заощаджуєте пальне, не втрачаючи швидкість. Додатковий крутний момент — це також більша середня швидкість, яка особливо помітна під час руху вгору.

Більш комфортні умови для водія

Більш комфортні умови для водія

Volvo FH з економ-пакетом I-Save може тривалий час рухатися на низьких обертах та високій передачі, що забезпечує більшу плавність під час їзди та зниження шуму. Водії також гідно оцінять швидший відгук в контексті крутного моменту. Таким чином, керувати цією вантажівкою ще приємніше.

Це Volvo FH з I-Save

Це Volvo FH з I-Save

На Volvo FH з I-Save встановлюється високоефективний двигун D13TC і комплексний пакет з економії пального для дальніх перевезень. Кожна функція пакету I-Save розроблена і протестована для забезпечення економії палива під час далекомагістральних перевезень.

Пакет з економії пального для магістральних перевезень складається з картографічної системи I-See, системи I-Shift із програмним забезпеченням, оптимізованим для перевезень на далекі відстані, нових економічних задніх мостів, системи вимкнення двигуна на холостому ході і насосу підсилювача керма з перемінним об'ємом.

Двигун Volvo D13TC — потужний, але економічний

Двигун Volvo D13TC — потужний, але економічний

Двигун D13TC — це наш найекономічніший двигун за всю історію. Він пропонується з потужністю 460 і 500 к. с. У ньому використовуються поршні із запатентованим хвилястим внутрішнім профілем, який покращує згорання пального і підвищує ефективність двигуна. Завдяки технології Turbo Compound двигун D13TC використовує усю наявну потужність на кожному технологічному етапі і забезпечує ефективну роботу на усіх обертах. Максимальна потужність двигуна досягається у проміжку від 900 до 1400 об/хв.

Лінійка двигунів Volvo
Оновлена топографічна функція I-See

Оновлена топографічна функція I-See

Технологія I-See використовує дані про дорогу попереду з метою оптимального використання енергії руху автомобіля на рельєфній місцевості. За ввімкненої системи круїз-контролю I-Cruise функція самостійно вибирає передачу, дозує подачу палива та використовує гальмування двигуном. Система I-See оснащена картою з високою роздільною здатністю, яка надає більш точну інформацію про топографію місцевості.

Дізнатися більше
Оновлена система I-Shift для дальніх перевезень

Оновлена система I-Shift для дальніх перевезень

Ця система була спеціально розроблена для ефективного руху автошляхами та забезпечує економію пального. Під час руху в економічному режимі кожне перемикання передачі здійснюється в потрібний час, що дає змогу двигуну працювати на найбільш ефективних обертах.

Дізнатися більше
Система I-Cruise з функцією I-Roll

Система I-Cruise з функцією I-Roll

Система I-Cruise допомагає підтримувати постійну швидкість і зменшувати витрати пального. Крім того, вона допомагає підтримувати високу середню швидкість для забезпечення ще більшої продуктивності, безпеки та комфорту руху. Під час руху вниз схилом I-Roll автоматично відключає двигун, щоб автомобіль рухався за інерцією та не витрачав пальне.

Дізнатися більше
Випробуйте Volvo FH з пакетом I-Save

Випробуйте Volvo FH з пакетом I-Save

Переконайтеся, що Volvo FH з економ-пакетом I-Save забезпечує економію палива без зниження ходових якостей і задоволення від поїздки.

Пошук місцевого дилера
Додаткові поради щодо економії пального

Додаткові поради щодо економії пального

Ознайомтеся з думками експертів

Поспілкуйтеся зі спеціалістом