Економія пального дозволяє вам контролювати свої витрати та вплив на довкілля. Але найголовніше те, що ви можете використати кожну краплю пального з максимальною користю. Не економте за рахунок продуктивності. Автомобіль з чудовою керованістю, який може підтримувати швидкість і економите пальне — це ваше найефективніше рішення. У нас є неймовірно широкий вибір пропозицій, які допоможуть вам пристосувати автомобіль під власні потреби.

Двигуни D13 є паливно економічними

Лінійка двигунів високої потужності

Наша лінійка двигунів D13 Euro 6 Step D була сконструйована для економії пального без зниження продуктивності. Усі наші двигуни забезпечують чудову керованість і можливість використання найвищої передачі навіть під час підйомів. Ви зможете підтримувати постійну швидкість та при цьому економите пальне.

Ознайомтеся з нашими двигунами
I-Save

Зниження витрат палива під час дальніх перевезень за допомогою пакета I-Save

Силові агрегати I-Save — наша найостанніша розробка для далекомагістральних автомобілів. Двигуни D13TC мають потужність 460 або 500 к. с. і встановлюються в парі з ефективними задніми мостами і багатофункціональною трансмісією. Це, у поєднанні з пакетом для економії пального у сфері дальніх перевезень, дозволяє економити до 7%* пального.

 

*Порівнюється D13TC Euro 6 Step D з паливним пакетом «Дальні перевезення» (I-Save) і D13 eSCR Euro 6 Step D без паливного пакета «Дальні перевезення». Фактичний показник економії пального буде залежати від багатьох факторів, зокрема використання круїз-контролю, фактичної топографії, досвіду водія та погодних умов.

I-See — спостерігайте за падінням витрат на пальне

Який маршрут потребує меншої витрати палива. У системі I-See використовуються дані про топографію місцевості, за допомогою яких розраховується швидкість і перемикання передач, які забезпечують максимальну економію пального. За рахунок ефективного використання кінетичної енергії, система дозволяє скоротити обсяги споживання пального на 5%. Для забезпечення кращих результатів I-See використовує картографічні дані на базі хмари.

Передавальне число заднього мосту

Передавальне число відповідно до ваших задач

Задній міст — це останній ланцюжок в ефективній системі економії пального. Правильне передавальне число заднього мосту для дальніх перевезень забезпечує його гармонійну роботу з двигуном D13 і подвійним зчепленням I-Shift. Результат? Нижчі обороти. Більш зручне керування. І краща паливна економічність.

I-Cruise

Постійна швидкість, яку забезпечує система I-Cruise

Інтелектуальна система круїз-контролю. I-Cruise регулює вашу швидкість для зниження споживання пального. Це не лише дозволяє покращити вашу продуктивність за рахунок дотримання високої середньої швидкості, а й забезпечити більш безпечне та більш комфортне водіння.

Рух без перешкод

Використовуйте правильні шини з правильним тиском і правильно відрегульовані колеса і мости. Це допоможе вам значно скоротити витрати пального. Наші дослідження, що проводилися по всій Європі, свідчать, що у двох з трьох вантажівок неправильно відцентровані вісі та колеса. Таким чином, ця, здавалося, незначна деталь може забезпечити суттєві здобутки.

Fuel Advice — постійно знижуйте витрати пального

Продовжуйте працювати у рамках планових завдань по споживанню палива. Та, з ростом ефективності споживання, спостерігайте за зменшенням їх умов. Завдяки сервісу Fuel Advice ви можете зв'язатися з особистим консультантом з економії пального. Регулярний аналіз, поради експерта і практична допомога допоможуть вам дуже швидко почати економити пальне і з року в рік покращувати свої досягнення.

Економте пальне з Dynafleet

Відкрийте для себе силу управління даними

Разом з Dynafleet і Driver Training ви можете зекономити до 7% пального.

Dynafleet – відстежуйте рівень своєї паливної ефективності

Познайомтеся з нашою системою управління автопарком. Здійснюйте моніторинг продуктивності вантажівок та водіїв у режимі реального часу, вивчайте рейтинги паливної ефективності, що створюються системою автоматично. Порівнюйте, фіксуйте тенденції та вносьте зміни, що збільшать прибуток та дозволять заощадити пальне.

Навчання водіїв – невеликі зміни, значна економія

Наші курси з покращення ефективності водіння допоможуть вам отримати максимум від кожної краплі пального. Невід'ємна частина програми Volvo Trucks з навчання водіїв – апробований системний підхід, що дозволяє розробляти паливно-ефективні техніки водіння та забезпечити економію коштів протягом довгого часу. Програма демонструє найбільшу ефективність у комбінації зі звітами Dynafleet.

Аеродинамічний пакет

Аеродинамічний пакет дозволить покращити економію пального до 8%. Він зменшує турбулентність, мінімізує опір повітря та відображає потоки повітря від причепу.  Крім заощадження палива та грошей, пакет також зменшує викиди CO2, що позитивно позначається на навколишньому середовищі.

Пошук місцевого дилера

Починайте правильно

Основна умова для економії пального – почати правильно. Ваш дилер Volvo Trucks – експерт з заощадження пального. Чому б не звернутися до них за порадою?

Пошук місцевого дилера