Кабіна для вас — це не лише робоче місце, а й місце відпочинку? У такому випадку, ви будете залежати від функцій і обладнання кабіни, які потребують живлення, в тому числі і за вимкненого двигуна. З цих міркувань ми пропонуємо систему акумуляторних батарей, яка забезпечить високий рівень життєвого комфорту на борту без ризику ускладнення запуску двигуна наступного ранку.

Вантажівка Volvo їде засніженою дорогою

Здвоєна система акумуляторних батарей. Незалежні електричні контури

Секрет безперебійного живлення полягає у двох незалежних електричних контурах з власними комплектами акумуляторних батарей. Один із них призначений для запуску двигуна, а інший — для живлення бортових функцій покращення комфорту перебування. Користуйтеся бортовою кліматичною системою, мультимедійною системою та зарядними пристроями і не турбуйтеся про розряд стартерних батарей вантажівки.

Довговічні гелеві акумуляторні батареї Volvo Trucks

Гелеві акумуляторні батареї. Більший термін служби

У здвоєній системі акумуляторних батарей використовується гелева технологія для живлення бортових систем життєзабезпечення й удосконалені батареї з рідким електролітом для запуску двигуна. Гелеві акумулятори витримують глибокий розряд без ризику пошкодження та забезпечують більший термін служби у порівнянні зі звичайними свинцево-кислотними акумуляторами. Також є версія з одним комплектом гелевих акумуляторних батарей. Термін служби гелевих акумуляторних батарей до 10–15 разів більший у порівнянні зі свинцево-кислотними аналогами.

Комфортний сон у кабіні вантажівки Volvo

Жодної роботи на холостому ході. Жодних турбот

Вам більше не потрібно залишати двигун працювати вночі або перевіряти заряд акумулятора серед ночі. Спіть у комфорті — ваші стартерні акумулятори матимуть вдосталь потужності, коли в цьому буде потреба.

Діаграма циклів заряду здвоєної системи акумуляторних батарей

Циклічний ресурс

Гелеві акумуляторні батареї зберігають свою зарядну ємність навіть після сотень повних циклів розряду/заряду.

Здвоєна система акумуляторних батарей контролює себе сама

Самоконтроль. Вам нічого не доведеться робити самому

Система стежить за рівнем заряду, щоб запобігти вичерпанню запасу енергії. Спочатку будуть один за одним вимкнені всі допоміжні пристрої; при виникненні загрози ускладненого запуску двигуна ви отримаєте відповідне попередження.

Оберіть свій рівень потужності

Оптимізуйте свою енергозабезпеченість. Для вашого Volvo FH передбачено три основних рівні систем акумуляторних батарей.

Тип Потужність
Система з одним свинцево-кислотним акумулятором 170 або 225 ампер-год
Система з одним гелевим акумулятором 210 ампер-год
Здвоєна система акумуляторних батарей Свинцево-кислотна на 75 ампер-год для запуску двигуна + гелева на 210 ампер-год для систем життєзабезпечення
Пошук місцевого дилера

Хочете завжди мати необхідний рівень енергії?

Ваш дилер Volvo Trucks знає більше про подвоєне накопичення енергії.

Пошук місцевого дилера