Відеоролик, в якому пояснюються переваги гальмівної функції «Stretch Brake»

Гальмівна функція «Stretch Brake»

При повороті або їзді вниз по слизькій дорозі у гру включається гальмівна функція «Stretch Brake» Volvo FH, аби запобігти складанню причепа. Функція забезпечує імпульсне гальмування руху причепа та вирівнювання автопоїзда. Ви можете налаштувати автоматичне ввімкнення функції «Stretch Brake» у небезпечних ситуаціях на швидкостях до 50 км/год. Функція «Stretch brake» доступна як для кузовних вантажівок, так і для тягачів.
Відеоролик, в якому пояснюються переваги адаптивного круїз-контролю та системи попередження зіткнення з функцією підвищення гальмівного зусилля при екстреному гальмуванні

Адаптивний круїз-контроль та система попередження зіткнення з функцією екстреного гальмування

В умовах щільного руху система адаптивного круїз-контролю (ACC) з радаром та камерою допомагає підтримувати безпечну дистанцію до автомобіля, що рухається попереду, управляючи акселератором і гальмами. При виникненні небезпеки зіткнення система попередження зіткнення подає зрозумілі світлові сигнали на лобове скло. Після цього автоматично активується система екстреного гальмування, тим самим значно знижуючи небезпеку серйозних пошкоджень.
Відеоролик, в якому пояснюються переваги системи утримання смуги

Система утримання смуги

Сходження зі смуги — поширена причина серйозних аварій. Занадто поширеною, на нашу думку. Система утримання смуги стежить за дорожньою розміткою за допомогою камери і подає сигнал, якщо ви випадково перетинаєте її.
Відеоролик, в якому пояснюються переваги системи попередження водія «Driver Alert Support».

Система попередження водія Driver Alert Support

Система попередження водія «Driver Alert Support» - це інтелектуальна система, що відстежує вашу поведінку при водінні. Якщо поведінка відрізняється від нормальної і має ознаки втоми, подається звуковий сигнал, а на дисплей виводиться повідомлення з порадою відпочити.
Відеоролик, в якому пояснюються переваги системи зміни смуги

Система допомоги при зміні смуги

При активації системи допомоги при зміні смуги вмикається радар, що відстежує мертві зони з боку пасажира, де можуть "сховатися" інші учасники дорожнього руху. Якщо у поточній ситуації змінювати смугу небезпечно, система повідомляє про це водія за допомогою звукового сигналу та блимаючого значка біля дзеркала.
Відеоролик, в якому пояснюються переваги електронної програми стійкості

Електронна програма стійкості

Система електронного контролю стійкості (ESC) від Volvo ефективно знижує ризик заносу і перекидання. Вона моментально спрацьовує у небезпечних ситуаціях, знижуючи потужність двигуна і активуючи гальма вантажівки і причепа окремо. Відтепер ESC доступна майже для всіх модифікацій вантажівки, як для тягачів, так і для шасі.

Відеоролик, в якому пояснюються переваги стоп-сигналу при екстреному гальмуванні

Стоп-сигнал при екстреному гальмуванні

При різкому натисканні на педаль гальма моментально почне миготіти стоп-сигнал, щоб попередити водіїв автомобілів, що їдуть за вами. Це легкий спосіб уникнути небезпечного зіткнення ззаду.
Пакет активної безпеки Volvo FH

Пакет активної безпеки

Додатково покращте рівень безпеки за допомогою пакету, що включає наступне:

  • Система допомоги при зміні смуги
  • Система попередження водія та
  • Адаптивний круїз-контроль із системою попередження лобового зіткнення
Пошук місцевого дилера

Шукайте спосіб покращити стандарти безпеки?

Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks та дізнайтеся про сім систем підтримки водія.

Пошук місцевого дилера